Number of items: 500

Benedek Elek: Nagy magyarok élete. 7. köt. Bp., 1907, Athenaeum. Vászonkötésben, jó állapotban.
16235.

1 800 HUF
Beöthy László: Goldbach&Comp. fűszerkereskedése A kék macskához. Bp.,1908, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16236.

Beöthy László: Goldbach&Comp. fűszerkereskedése "A kék macskához." Bp.,1908, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.

800 HUF
Nyiszli Miklós: Dr. Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitz-i krematóriumban.[Bp.], 1947, Világ. Papírkötésben, jó állapotban.
16237.

1 800 HUF
Szalai Nóra: 5perc angol. 2 db nyelvkönyv, kezdőknek és újrakezdőknek, középhaladóknak. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
16238.

2 400 HUF
Száz Magyarok Könyvei 1-10. Bp., é.n., Légrády-Kiadás. A könyvekben szereplő szerzők kartonra kasírozott portréfotóival, aláírásuk fakszimiléjével. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a borítók kopottak, a gerincek kopottak, egy-két gerincen sérüléssel, a 10. kötet gerince javított, az 1. kötetből a szerkesztői előszó hiányzik, az Ady Endre kép és további két lap kijár.
16239.

3 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 6 db:  Széchényi vallomásai és tanításai. (Széchényi-anthologia.) Összeállították: Fekete József, Váradi József. Dr. Schandl Károly előszavával. Bp.,é.n.,Studium, 1 t.+496 p. Kiadói papírkötés, hiányos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, hiányzó oldalakkal, megviselt állapotban.   Both Ödön: Szemere Bertalan pénzügyminiszter nemzetiségi politikája 1848 nyarán. Acta Univeristatis Szegediensis. Acta Juridica et Politica. Tom. V. Fasc. 2. Szeged, 1958, Szegedi Nyomda. Kiadói papírkötés.   A magyar irodalom tartalmi ismertetése. VI. rész. 1921 - napjainkig. Összeáll.: Dr. Nagy Sándor. Bp., é.n., Aczél. Kiadói papírkötés.   Mohács Magyarországa. Báró Burgio Pápai követ jelentései. Fordította: Bartionek Emma. Napkelet könyvtára 12. Bp., 1926, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.   Gogoly: Holt lelkek. Fordította: Szabó Endre. Bp.,1932, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.  1999 Magyar Múlt Vol. XXVI. évf. N. 49. Bp., Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés.
16240.

1 000 HUF
16241.

2 000 HUF
Garamszeghy Sándor: Szibériai elbeszélések. Bp., 1917, Pesti Könyvnyomda Rt. A szerző dedikációjával! Sérült papírkötésben.
16242.

1 000 HUF
Móricz Zsigmond A kárpáti vihar. Bp. 1915. Légrády. 64p. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. A borítón Székely Aladár Móricz portréfotójával. Első kiadás! Kiadói papírkötésben
16243.

1 000 HUF
Mátrai László: Jellemtan. (Karakterológia.) Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 4. Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, számos aláhúzással.
16244.

1 000 HUF
16245.

1 000 HUF
16246.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF