https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Military Number of items: 28
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1807380
15517
325
0
6000
Books: Military
Other collectibles
Szabó Péter-Szilágyi Mihály: Tolnai honvédek a Donnál. 1942-1943. Szekszárd,2001, Babits. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
6 000 HUF
1808309
15518
325
0
2000
Books: Military
Other collectibles
Nagyrévi-Neppel György: Huszárok. Bp., Corvina. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Kedves Gyula: A szabadságharc hadserege I. A lovasság. 1992, Sygnatura. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1697004
15519
325
0
1200
Books: Military
Other collectibles
Brandes György: Lord Beaconsfield. (Disraeli Benjamin.) Jellemrajz. Fordított: Dr. Halasy Aladár. Bp.,1910, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, szakadozott, kopott borítóval, a könyvtest részben elvált a borítótól.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1787761
15520
325
0
800
Books: Military
Other collectibles
Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Fordította: Nagy M. Péter, Rondzik Róbert, Kondorosi Ferenc. Bp., 1993,Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. 1787747
15521
325
0
800
Books: Military
Other collectibles
Kiss Á. Péter: A pisztoly és használata. A fényképeket készítette Rostás Miklós. Bp., é.n.,Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. 1787743
15522
325
0
800
Books: Military
Other collectibles
Frederick Myatt-Gerard Ridefort: Korszerű hadipuskák és géppisztolyok. Fordította: Dr. Gömbös János. Arzenál Könyvek. Bp.,1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. 1807426
15523
325
0
1000
Books: Military
Other collectibles
Szentkirályi Frigyes: Negyven év mundérban. Bp., 1987, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1792019
15524
325
0
800
Books: Military
Other collectibles
Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3500 példány.
The item is not available
1788564
15525
325
0
800
Books: Military
Other collectibles
Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013
The item is not available
1788557
15526
325
0
1000
Books: Military
Other collectibles
3 db II. világháborúval foglalkozó könyv: A nácik kincse, Kurt Rieder: A III. Birodalom ászai. Földi Pál: Légiháború 1939-1945.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1603915
15527
325
0
2600
Books: Military
Other collectibles
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1703021
15528
325
0
1400
Books: Military
Other collectibles
Akik visszajöttek. Hadirokkant írók anthologiája. Szerk. Hittig Gyula. Második kiadás.
Bp. 1937. Hadirokkantak Szövetsége. 151 l. A borítón első világháborús fotómontázzsal. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment