3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Genthon István: A régi magyar festőművészet. Vác,1932, Pestvidéki Nyomda, 127+5 p.+48 t. (kétoldalas),102 képpel. Aranyozott kiadói bibliofil félpergamen-kötésben, a borítón kis folt, kis kopás, de ettől eltekintve jó állapotban.