Printed Materials

Number of items: 280

12725.

1 800 HUF
12726.

3 000 HUF
1903 Budapest, kitöltetlen meghívó udvari ebédre
12727.

2 000 HUF
1903 A függetlenségi- és 48-as párt felirata, különlenyomat a Magyar Hetilap 1903. szeptember 24-i lapszámából, a hajtások mentén szakadásokkal
12728.

2 000 HUF
1903 Tátrafüred (Alt-Schmecks) klimatischer Curort in der Hohen Tátra, ismertető füzet, 24p
12729.

2 600 HUF
7,03
7,65
1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, Pátria. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.
12730.

1 600 HUF
cca 1906 Polónyi Géza (1848-1920) igazságügyi minisztert, országgyűlési képviselőt ábrázoló nyomat, Erdélyi cs. kir. udvari fényképész műintézetéből, 28,5x20 cm
12731.

1 400 HUF
12732.

1 000 HUF
1909-1915 Szatmár, Hotel Pannónia szálloda menükártya és újévi üdvözlő kártya, litho és dombornyomott, kissé viseltes állapotban, 11x17 és 15,5x11 cm
12733.

5 000 HUF
12734.

800 HUF
12735.

1 200 HUF
cca 1910 Selmecbánya képes füzet 8 képeslap méretű képpel
12736.

3 800 HUF
10,27
11,18
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF