https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 31

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött modern papírkötés, de belül jó állapotban.
15913.

Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött modern papírkötés, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1936 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Nyírő Tibor. Egészvászon kötésben, jó állapotban
15914.

1936 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Nyírő Tibor. Egészvászon kötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Bogdán István: Mestere volt egykor... Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15915.

Bogdán István: Mestere volt egykor... Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Karriérek sorozatból, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Karriérek Kiadóhivatala. 8 képpel, aranyozott egészvászon kötésben, gerincen minimális foszlás
15916.

Karriérek sorozatból, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Karriérek Kiadóhivatala. 8 képpel, aranyozott egészvászon kötésben, gerincen minimális foszlás

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Borsi Jenőné, Petróczy Györgyné: Gépjármű-villamossági műszerész szakrajz II-III. Bp.,1993, Műszaki. Kiadói papírkötés.
15917.

Borsi Jenőné, Petróczy Györgyné: Gépjármű-villamossági műszerész szakrajz II-III. Bp.,1993, Műszaki. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Magyarország csatornázása és szennyvízkezelése. Szerkeszti és kiadja A Magyar Mérnök és Építészegylet. Szerk.: Lesenyei József. Bp.,1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IX+290 p.+XIV+VIII t. Fekete-fehér fotókkal. Félvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, ázott, kopott, sérült borítóval, a hátsó kötéstábla belsején a papír elvált a táblától.
15918.

Magyarország csatornázása és szennyvízkezelése. Szerkeszti és kiadja A Magyar Mérnök és Építészegylet. Szerk.: Lesenyei József. Bp.,1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, IX+290 p.+XIV+VIII t. Fekete-fehér fotókkal. Félvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, ázott, kopott, sérült borítóval, a hátsó kötéstábla belsején a papír elvált a táblától.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15919.

Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Ötszámjegyü szorszámi és szögmértani táblák. Összeállította: Lutter Nándor. 3. kiadás. Bp., 1880. Franklin 194p. Korabeli félvászon-kötésben.
15920.

Ötszámjegyü szorszámi és szögmértani táblák. Összeállította: Lutter Nándor. 3. kiadás. Bp., 1880. Franklin 194p. Korabeli félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
1943-1946 Vegyes könyvtétel, 2 db:  Az Építőipari elszámolást és kalkulációt szabályozó rendeletek. Bp., [1943], Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 24 p. Kiadói papírkötés.  Az Építőipar Kérdései az 1946. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1946, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 29 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
15921.

1943-1946 Vegyes könyvtétel, 2 db: Az Építőipari elszámolást és kalkulációt szabályozó rendeletek. Bp., [1943], Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 24 p. Kiadói papírkötés. Az Építőipar Kérdései az 1946. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1946, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 29 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1942-1943 Vegyes könyvtétel, 2 db:   1942 Az Építőipar Kérdései az 1942. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestületének Tisztijelentése. Bp., 1942, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 40 p. Kiadói papírkötés.   1942 Az Építőipar Kérdései az 1943. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1943, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 46 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15922.

1942-1943 Vegyes könyvtétel, 2 db: 1942 Az Építőipar Kérdései az 1942. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestületének Tisztijelentése. Bp., 1942, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 40 p. Kiadói papírkötés. 1942 Az Építőipar Kérdései az 1943. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1943, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 46 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
1947 Vegyes könyvtétel, 3 db:  Építőipari Árelemzés. Szerk.: Perényi Imre, Sebestyén Gyula. Bp.,1947, Magyar Építés- és Közmunkaügyi Minisztérium-Fővárosi Közmunkák Tanácsa, (Dr. Móricz Miklós-ny.),41 p. Kiadói papírkötés.  A teljesítményi bérrendszer és elszámolási módja az építőiparban. Bp.,1947, Ipari Termelési Tanács, (Dr. Móricz Miklós-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.  Építőipari anyagszükségleti szaknormák. II. Bádogos-,vízvezeték-, csatornázási-, központi fűtési-, asztalos, lakatos- és üveges munkák. Szerk.: Horváth József, Perényi Imre. Bp.,1947, Magyar Építés- és Közmunkaügyi Minisztérium-Fővárosi Közmunkák Tanácsa, (Dr. Móricz Miklós-ny.),47 p. Kiadói papírkötés.
15923.

1947 Vegyes könyvtétel, 3 db: Építőipari Árelemzés. Szerk.: Perényi Imre, Sebestyén Gyula. Bp.,1947, Magyar Építés- és Közmunkaügyi Minisztérium-Fővárosi Közmunkák Tanácsa, (Dr. Móricz Miklós-ny.),41 p. Kiadói papírkötés. A teljesítményi bérrendszer és elszámolási módja az építőiparban. Bp.,1947, Ipari Termelési Tanács, (Dr. Móricz Miklós-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés. Építőipari anyagszükségleti szaknormák. II. Bádogos-,vízvezeték-, csatornázási-, központi fűtési-, asztalos, lakatos- és üveges munkák. Szerk.: Horváth József, Perényi Imre. Bp.,1947, Magyar Építés- és Közmunkaügyi Minisztérium-Fővárosi Közmunkák Tanácsa, (Dr. Móricz Miklós-ny.),47 p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Építőipari Teljesítményi Szaknormák 1-3. füzet. 1. füzet: Kőműves-, elhelyező-, beton-, vasbeton-, kőfaragó-, műkőfarag-, műkőkészítő- és hőszigetelőmunkák. 2. füzet: Ács-, állványozó-, tetőfedő- és szigetelőmunkák. 3. füzet: Épületburkoló- és kályharakómunkák. Bp., 1947, Ipari Termelési Tanács, 55+23+15 p. Kiadói papírkötés.
15924.

Építőipari Teljesítményi Szaknormák 1-3. füzet. 1. füzet: Kőműves-, elhelyező-, beton-, vasbeton-, kőfaragó-, műkőfarag-, műkőkészítő- és hőszigetelőmunkák. 2. füzet: Ács-, állványozó-, tetőfedő- és szigetelőmunkák. 3. füzet: Épületburkoló- és kályharakómunkák. Bp., 1947, Ipari Termelési Tanács, 55+23+15 p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment