Number of items: 100
1750742
11154
323
14000
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
14 000 HUF
1790178
11155
323
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, 10×10 cm
2 800 HUF
1790187
11156
323
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7×7 cm
1 800 HUF
1790474
11157
323
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
4 000 HUF
1790256
11158
323
30000
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas modern váza, harci szekeres jelenettel, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
30 000 HUF
1790195
11159
323
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
2 400 HUF
1790200
11160
323
Other collectibles
Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3 000 HUF
1795201
11161
323
11000
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas kacsás tál tervező:Török János, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11 000 HUF
1795222
11162
323
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
6 000 HUF
1777899
11163
323
Other collectibles
Zsolnay só-borstartó, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 13×8×5 cm
1 000 HUF
1793257
11164
323
Other collectibles
Zsolnay szürkemarha, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:31 cm (tervező:Sinkó András)
12 000 HUF
1793262
11165
323
Other collectibles
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m