Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 93

Szovjetunió 14db klf jelvény és kitűző, főleg repülős témában T:2 Soviet Union 14pcs of diff badges and pins, mostly about airplanes C:XF
31659.

1 000 HUF
DN Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Gimnázium zománcozott jelvény iskolai sapkán (33,5x36x5mm) T:1-
31660.

DN "Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Gimnázium" zománcozott jelvény iskolai sapkán (33,5x36x5mm) T:1-

1 000 HUF
11
DN Szalay László 1813-1864 / Kiemelkedő Jogászi Tevékenységéért Magyar Jogász Egylet kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti sérült tokban (101,5mm) T:1-
31661.

DN "Szalay László 1813-1864 / Kiemelkedő Jogászi Tevékenységéért Magyar Jogász Egylet" kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti sérült tokban (101,5mm) T:1-

3 000 HUF
31662.

1 400 HUF
DN Károli Gáspár Református Egyetem anno 1885 zománcozott, aranyozott plakett (60x51mm) T:1
31663.

DN "Károli Gáspár Református Egyetem anno 1885" zománcozott, aranyozott plakett (60x51mm) T:1

2 000 HUF
DN Érdemes Vasutas aranyozott, zománcozott fém jelvény (44mm) + Magyar Államvasutak Szolgálatáért - 20 év zománcozott fém jelvény (28mm) T:1-,2
31664.

DN "Érdemes Vasutas" aranyozott, zománcozott fém jelvény (44mm) + "Magyar Államvasutak Szolgálatáért - 20 év" zománcozott fém jelvény (28mm) T:1-,2

2 000 HUF
DN A. IRSAI IP. IFJÚSÁG ÖNK. E. 1880 (Alberti-Irsai Iparos Ifjúság Önképző Egylete) zománcozott gomblyukjelvény (12,5x13mm) T:2
31665.

DN "A. IRSAI IP. IFJÚSÁG ÖNK. E. 1880 (Alberti-Irsai Iparos Ifjúság Önképző Egylete)" zománcozott gomblyukjelvény (12,5x13mm) T:2

1 000 HUF
DN POLICE - ORFK Rendészeti Szervek Kiképzőközpontja fém sapkajelvény (45,5x56mm) T:1-
31666.

DN "POLICE - ORFK Rendészeti Szervek Kiképzőközpontja" fém sapkajelvény (45,5x56mm) T:1-

1 000 HUF
21
DN A Turul Őrzője aranyozott, zománcozott jelvény (2x) klf méretben (30x76mm és 18,5x42mm) T:1-
31667.

DN "A Turul Őrzője" aranyozott, zománcozott jelvény (2x) klf méretben (30x76mm és 18,5x42mm) T:1-

1 000 HUF
19
DN Játékboltok a Gyermekekért festett jelvény (2xklf) T:1-
31668.

DN "Játékboltok a Gyermekekért" festett jelvény (2xklf) T:1-

1 000 HUF
DN Hungarian Tours zománcozott Br gomblyukjelvény (20,5x36,5mm) T:2
31669.

DN "Hungarian Tours" zománcozott Br gomblyukjelvény (20,5x36,5mm) T:2

1 000 HUF
DN Világifjúsági és diáktalálkozó - Nemzetközi Ifjúsági Sportesemények zománcozott és aranyozott fém jelvény (33mm) T:1-,2 ND World Festival of Youth and Students - Youth International Sporting Events enamelled and gold plated metal badge (33mm) C:AU,XF
31670.

DN "Világifjúsági és diáktalálkozó - Nemzetközi Ifjúsági Sportesemények" zománcozott és aranyozott fém jelvény (33mm) T:1-,2 ND "World Festival of Youth and Students - Youth International Sporting Events" enamelled and gold plated metal badge (33mm) C:AU,XF

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF