Books: Religion

Number of items: 66

16093.

1 600 HUF
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások, iszlám és buddhizmus. Bp., é. n., Dante. Részben elváló, laza vászonkötésben.
16094.

800 HUF
A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
16095.

1 400 HUF
H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II. kötet. Ford.a: Kosáryné Réz Lola. Bp.,é.n., Palladis. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
16096.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Müller Lajos: Igazság és élet. Bp.,1940, Korda. Kiadói illusztrált papírkötés.  Dr. Madarász István: Életproblémák. (Hitvédelmi előadások.) Bp.,1931, Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
16097.

1 000 HUF
16098.

1 200 HUF
16099.

3 000 HUF
Dr. Szántó Konrád: Az 1956-os forradalom és katolikus egyház. Miskolc,é.n., Szent Maximilian. Kiadói papírkötés.
16100.

2 000 HUF
A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16101.

2 000 HUF
16102.

800 HUF
16103.

1 000 HUF
Őszentsége a XIV. dalai láma. A tudat átalakítása. Fordította: Szántai Zsolt. Szeged, 2005, Szukits. Kiadói papírkötés.
16104.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF