Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 82

Mérei Ferenc: Az együttes élmény. Társadalomlélektani kísérlet gyermekeken. Bp.,(1947), Officina. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Mérei Ferenc (1909-1986) által dedikált.
15863.

2 400 HUF
15864.

1 000 HUF
Sigmund Freud: A lélekelemzés legújabb eredményei. Fordította: Dr. Lengyel József. Ampelos Könyvek I. Debrecen, 1945, Pannonia Könyvnyomda, 216+8 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító ragasztott, javított, de egyébként jó állapotban.
15865.

2 800 HUF
7,57
8,24
J. M. Charcot: Előadások az idegrendszer betegségeiről III. kötet. Fordította: Dr. Moravcsik Ernő Emil. Bp., 1889, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 367+4 p. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15866.

5 000 HUF
15867.

5 000 HUF
15868.

5 000 HUF
15869.

5 000 HUF
15870.

8 000 HUF
15871.

3 600 HUF
9,73
10,59
Egmont Colerus két műve:  Az egyszeregytől az integrálig; A ponttól a négy dimenzióig; A búvár könyvei V., és VIII. kötet, Bp.,é.n,Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, az egyik címlapja szakadt, kissé kopottas borítóval.
15872.

2 600 HUF
7,03
7,65
15873.

800 HUF
15874.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: