https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 250
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1785234
12456
322
0
18000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 Trencsénteplic (Trenčianske Teplice), nagyméretű leporelló album 24 képpel, Bp., Légrády Testvérek, jó állapotban
Starting price:
18 000 HUF
1769410
12457
322
0
10000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1900 9 db színes francia, részben Jeanne d'Arc-ról szóló litografált nyomat, különböző méretben
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1754850
12458
322
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1901 A kolozsvári kereskedő társulat betegsegélyező pénztárának évkönyve. Szakadással. 16p.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1785113
12459
322
0
5000
Printed Materials
Other collectibles
1901 A budapesti közúti vaspályatársaság és a budapesti villamos városi vasút rt. hirdetménye az aktuális járatokról és azok árairól, 116×63 cm
Starting price:
5 000 HUF
1478358
12460
322
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1783381
12461
322
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1902 Arad, Konstantiápoly táncrend, foltos
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1708240
12462
322
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1903-1942 Olajiparral kapcsolatos 5 db nyomtatvány: Petroleum Zeitschrift, német nyelvű olajipari gép árjegyzék, törvényjavaslat vámmentesség tárgyában, a Fanto Egyesült Magyar Ásványolajgyárak Rt. Elismert Vállalati Nyugdíjpénztárának alapszabálya
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1785344
12463
322
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1904 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 261 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 16p / French humor magazine
Starting price:
1 000 HUF
1784499
12464
322
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1783445
12465
322
0
5000
Printed Materials
Other collectibles
1905 Baja, fényképes menyegzői étlap
Starting price:
5 000 HUF
1770558
12466
322
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1908-1929 a Magyar iparművészet 2 db és a Magyar építőművészet 3 db lapszáma, érdekes írásokkal
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1594165
12467
322
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment