Photo Number of items: 314
1784704
12131
322
Photo
Other collectibles
1917 Bp. VIII., Fiatal hölgy bundával díszített kabátban, műtermi fotó Gasché Gusztáv műterméből, pecséttel jelzett, aláírt, 14,5×11,5 cm
1 200 HUF
1786210
12132
322
Photo
Other collectibles
1933 Szeged DDSG-hajó, 2 db fotó, kartonra ragasztva, 12×16 cm
1 600 HUF
1786588
12133
322
Photo
Other collectibles
1939 Bp., Gyógyszerész teaestély, hátoldalon feliratozott fotó, pecséttel jelzett, 17×23 cm
2 800 HUF
1785740
12134
322
Photo
Other collectibles
1936 Bp., Semmelweis-vacsora, orvosprofesszorokkal, pecséttel jelzett fotó Schäffer műterméből, 17,5×23 cm
3 000 HUF
1785713
12135
322
Photo
Other collectibles
1940 Nagyszalonta, Országzászló avató ünnepség, középen dr. Kiss Ferenccel és feleségével, a Magyar Fotóriport Iroda pecséttel jelzett fotója, 17×23 cm
6 000 HUF
1786272
12136
322
Photo
Other collectibles
cca 1937-1950 Egy kis zacskónyi fotónegatív tekercs, különféle érdekes témákban, pl. Balaton, külföld
2 000 HUF
1676503
12137
322
Photo
Other collectibles
1893 Magyar Királyi Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak 500. gőzmozdonyának átadó ünnepsége 1893. május 31.-én, MÁVAG józsefvárosi gyártelepén, a gőzmozdonyt Lukács Béla kereskedelmi miniszter (1892-1895) tiszteletére Lukács Béla névre keresztelték el, keményhátú fotó, a karton körbevágva, 27x37
10 000 HUF
1786720
12138
322
Photo
Other collectibles
cca 1960-1970 Magyar sakkozók csoportképe, fotó, üvegezett fa keretben, 18,5×24 cm
8 000 HUF
1669297
12139
322
Photo
Other collectibles
cca 1940 10 db művészi igényű fotó, nagyrészt jelzés nélkül. 18x24 cm
1 600 HUF
1669149
12140
322
Photo
Other collectibles
Anya és gyermekei, Hollenzer László budapesti fényképész felvétele, aláírt, hideg pecséttel jelzett 31x25 cm 1725176
12141
322
Photo
Other collectibles
Pasolini: A csoró c. filjáből származó eredeti fotó / Accatone by Pasolini original photo, 18x24 cm
4 000 HUF
1754133
12142
322
4400
Photo
Other collectibles
1942 Fényképek a budai Szabadság Dalkör ünnepi hangversenyéről és ünnepségéről. 8 db fénykép. 16x24 cm
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035