Dr. Kosztolányi István: Így szólott az úr. I-II. kötet. Ószövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához.
A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta.
Bp.,1942,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet papírborítóján kis szakadások, de alapvetően jó állapotban.
Dr. Kosztolányi István: Így szeretett az isten... A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta.
I. kötet: Újszövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához.
II. kötet: Isten levelei az emberekhez. Bevezetésül az újszövetségi oktatókönyvek és a jelenések könyvének olvasásához.
Bp.,1944-1946,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói papírkötés.
2 Molnár Endre mű egy kötetben: Ujszövetség. Korunk reményeihez alkalmazva. Pesten, 1843, Landerer. Egy protestans küzdelme és diadala... Pozsonyban, 1844, Schmid Antal. Kopott karton kötésben.
Szentiványi Róbert: A századok halhatatlan királya. Szeged, 1943, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.
Stern, S. G.: Machsor. Die sämmtlichen Festgebete der Israeliten. Wien, 1903, Josef Schlesinger. Héber és német nyelven. Sérült, részben elváló vászonkötésben.