Books: Law

Number of items: 39

15287.

12 000 HUF
32,43
35,29
1918-1924. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta Grecsák Károly és Lányi Márton, Dr. Térfy Gyula. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. (Codex Hungaricus.) Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1919-1924, Franklin-Társulat-Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, sérült borítóval, gerinccel, laza fűzéssel,
15288.

1 000 HUF
1925. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Térfy Gyula. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. (Codex Hungaricus.) Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1926, Franklin-Társulat-Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, kis folttal a borítón, kijáró elülső szennylappal.
15289.

2 200 HUF
5,95
6,47
1926. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Térfy Gyula. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. (Codex Hungaricus.) Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1927, Franklin-Társulat-Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15290.

2 200 HUF
5,95
6,47
15291.

3 000 HUF
[Habsburg V. Ferdinand]: Wir Ferdinand der Erste, von Gottes Gnaden Kaiser von Oesterreich; König von Hungarn und Bohmen, ...Um die Vorschriften über die bisher unter der Benenmung der Stämpel- Gebühren, der gerichtlichen, politischen, Cameral-,Landtafel und... (Wien, 1840), ny. n., 4+62 p. Átkötött modern félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.   V. Ferdinánd osztrák császár, magyar király 1840. január 27-én kihirdetett törvényei németül.
15292.

1 800 HUF
Dr. Marschalkó János: A hatályban levő igazságügyministeri rendeletek rendszeres gyűjteménye. IV. kötet: Büntetőjog és eljárás. Jogsegély. Bp., 1896, Grill Károly, (Hungária-ny.), 582 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer N.-kötésben, részben festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, kis sérüléssel a gerincen, kissé foltos lapszélekkel.
15293.

6 000 HUF
15294.

2 600 HUF
7,03
7,65
A Bűnügyi Szemle törvénytára - Az árdrágító visszaélésekről szóló 1916. évi IX. t.-cikk és az árdrágító kihágásokról szóló rendeletek, Wessely és Horváth könyvkiadóhivatala, 1917, Pécs, papírkötés
15295.

800 HUF
Az uj polgári perrendtartás. (1911. évi I. t.-c.) Az életbeléptetési törvény 1912: IV. t.-c. - Hatáskori bíróság. - Főudvarnagyi bíróság. - Jogsegély. Összeállította: Dr. Térfi Gyula. Bp.,1914, Grill. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
15296.

2 000 HUF
Dr. Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. I. rész. A.,Törvénykezés, B., Szervezet, C., Telekkönyvi rendtartás. Bp.,1892, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
15297.

2 000 HUF
15298.

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF