"Diszharmónia és vakság." Széchényi István utolsó napjainak dokumentumai. Válogatta, a szövegeket gondozta, a jegyzetek írta Fenyő Ervin. Fordították többen. Bp.,1988,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lévai Jenő: Endre László. A háborús bűnösök magyar listavezetője. (Magyar Golgota.) Bp.,(1945), Müller Károly Könyvkiadóvállalat (Gábor Áron), (Légrády-ny.), 112 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, gyűrött borítóval, sérült gerinccel, foltos.
Mályusz Elemér: A magyar rendi állam Hunyadi korában. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó-Magyar Történelmi Társulat, 152 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos,kissé hiányos borítóval.
Dümmerth Dezső 5 könyve:
A két Hunyadi, Álmos, az áldozat, Az Ajnou-ház nyomában, Az árpádok nyomában. Bp.,1977-1986, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Emese álma - virrasztó géniusz. Bp.,1987, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Szentmihályi Szabó Péter (1945-2014) 6 könyve, egy kivételével dedikáltak:
Avarok Gyűrűje. Bp.,1982, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Gellért. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
A látó és a vak. Bp.,1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Édua és Kun László. Bp.,1986, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Haláltánc. Bp.,1988, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Özséb. Bp.,2016, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés.