Books: History Number of items: 173
1722707
15471
322
Books: History
Other collectibles
László király emlékezete. Szerk.: Katona Tamás. Bibliotheca Historica. Bp.,1977, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
1667048
15472
322
Books: History
Other collectibles
Kallós Ede: Görög-római vallástörténet és mitológia. Bp.,1936, Cserépfalvi. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító rossz állapotban, sérült, szakadt, javított, a vászonkötés kissé kopottas, a fűzés az elülső szennylap és 16 oldal között sérült, laza.
1 800 HUF
1720120
15473
322
Books: History
Other collectibles
James Bryce: A Római Szent Birodalom. Fordította Balogh Ármin. Bp.,1903, MTA, XXXI+503 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
3 000 HUF
1751488
15474
322
Books: History
Other collectibles
Balla Antal: Magyarország története. Bp., [1942], Singer és Wolfner. Térképekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1 000 HUF
1751973
15475
322
Books: History
Other collectibles
A gondolkodás évszázadai. Gólyavári esték. Szerk.: Lovas György. Bp., 1986, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötés. 1748734
15476
322
2200
Books: History
Other collectibles
A Népszava szabadságharca. Szemelvények 75 szocialista sajtójából. Szakasits Árpád irányításával összeállította Pikay István-Vészi Endre. Bp.,1947, Népszava, (Világosság Könyvnyomda Rt.-ny.), 365+1 p. 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.
2 200 HUF
1758306
15477
322
Books: History
Other collectibles
Karsai Elek: A budai Sándor-palotában történt 1919-1941. Bp., 1964, Táncsics Könyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1758325
15478
322
Books: History
Other collectibles
Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., é.n., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
1744912
15479
322
Books: History
Other collectibles
Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló-Graduale. Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
1722689
15480
322
Books: History
Other collectibles
1 800 HUF
1693423
15481
322
Books: History
Other collectibles
Kincses Károly, Varga F. János: Színes Magyarország
Hungary in Color - a kezdetektől 1956-ig/from the beginnings to 1956. Magyar Hivatalos Közlönykiadó Kft. (Budapest) , 2003
4 000 HUF
1720517
15482
322
Books: History
Other collectibles
A lipcsei pör. Dimitrov okiratai, levelei és följegyzései. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 135+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035