Books: Travelling, Local History Number of items: 203
1719339
15013
321
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
5 000 HUF
1781413
15014
321
Other collectibles
Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Gaál József (1960- ) festőművész által Győri István (1958- ) festőművész részére DEDIKÁLT! Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
5 000 HUF
1775712
15015
321
Other collectibles
Németh Ferenc: A fülep család Becskereken. 1997, Forum. DEDIKÁLT! Megjelent 800 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 000 HUF
1774371
15016
321
Other collectibles
2 800 HUF
1778790
15017
321
Other collectibles
Adalékok a belső Erzsébetváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1983, Budapesti Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
1781375
15018
321
Other collectibles
Rózsa György: Budapest legszebb látképei. Bp., HG &Társa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
1779030
15019
321
Other collectibles
Lieszkovszky Klára: Libiai porszemek. Bp.,1940, Vajna és Bokor, 164+2 p.+24 t. (Kétoldalas, fekete-fehér képanyag.) Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
3 000 HUF
1777082
15020
321
2200
Other collectibles
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., (1929), Szent István-Társulat. Negyedik, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal.
2 200 HUF
1778451
15021
321
Other collectibles
Maurice Paléologue: Róma. Fordította és a képanyagot rendezte: Dr. Supka Géza. Bp.,é.n.,Genius, (Kunossy-ny.), 324 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel.
1 800 HUF
1778906
15022
321
Other collectibles
Budapest Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Berza László. Bp.,1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2 000 HUF
1778853
15023
321
Other collectibles
Budapesti utcanevek A-Z. Szerk.: Ráday Mihály. Bp.,2013, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
4 000 HUF
1779000
15024
321
Other collectibles
Hungler József: A török kori Veszprém. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai. Veszprém, 1986, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel, jó állapotban.
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035