https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 250
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1764873
12746
320
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1890 Játékkártyák színes nyomat a Brockhaus lexikonból / Card games colored print
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1719694
12747
320
0
4000
Printed Materials
Other collectibles
1891 Irodalomtörténeti közlemények. Szerk.: Ballagi Aladár. I. évfolyam. Bp., 1891, MTA, IV+510 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
Starting price:
4 000 HUF
1613202
12748
320
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1891 Sepsiszentgyörgy, színielőadás hirdetménye, foltos, 47×31,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1478461
12749
320
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1478277
12750
320
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
1896 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1895-ról. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 115 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1707159
12751
320
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1896 Magyar Néprajzi Társaság Alapszabályai. Bp., 1896, Hornyánszky Viktor-ny., 8 p.+1 t. Papírkötés, szakadozott.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1333669
12752
320
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1897 Az Új idők c. folyóirat második fél évfolyama. (28-53. sz.) Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Kiadói viseltes vászonkötésben, a kötés laza, több lap kijár.
Starting price:
1 000 HUF
1454853
12753
320
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat a Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Leszik K. könyvkötőtől, Franklin társulat. Kiadói festett, egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldal javítva, ezt leszámítva jó állapotban, a tartalomjegyzék hiányos, a kihajtható képek némelyike a hajtásnál megtört, a borító enyhén viseltes. Benne többek között hosszú képes beszámoló a budapesti Belváros bontásáról, átépítéséről. 800 p. (28×22 cm)
Starting price:
8 000 HUF
1478271
12754
320
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
1897 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1896-ról. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1478293
12755
320
0
1800
Printed Materials
Other collectibles
1898 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1897-ról. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 210 p.+2 t. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1748810
12756
320
0
4600
Printed Materials
Other collectibles
1897 Orvosi Heti Szemle XII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(január-június.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor. Aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
1764783
12757
320
0
2200
Printed Materials
Other collectibles
1898 Meghívó a Selmecbányai m. kir. bányász és erdész akadémiai kör előadására. 17x12 cm
Starting price:
2 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream
During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment