Military Number of items: 103
1596208
12577
320
Military
Other collectibles
cca 1940 magyar katonák Pécsnél egy bunker mellett. Feliratozott francia sajtófotó / Hungarian soildiers at a bunker. French press photo. 18x14 cm
2 000 HUF
1771077
12578
320
Military
Other collectibles
cca 1940 Katonatiszt kitüntetésekkel, fotó üvegezett keretben, 9x6 cm
1 200 HUF
1764887
12579
320
Military
Other collectibles
cca 1917-1943 Vegyes militária tétel, 14 db:
tábori póstai levelező lapok (8 db, egy kitöltetlen), Országos Vitézi Szék háborús emlékérem viselésére jogosító igazolványa, Országos Frontharcos Szövetség igazoló-jegye, igazolvány Erdélyi emlékérem viselésére, katonai igazolványi lap, változó, többnyire kopottas, viseltes, rossz állapotban.
1 600 HUF
1771816
12580
320
Military
Other collectibles
1914 -1926 Gergely Endre (1885-1938) térképész, a 17. cs. és kir. gyalogoshadosztály főhadnagy tábori postai levelezőlapjai, (5db)+ A mohácsi 400 éves emlékbizottság ügyvezető bizottságának meghívója Gergely Endre térképész, ny. százados részére a Magyar Nemzeti Múzeum igazgatósági üléstermébe összehívott értekezletre, gépelt sorokkal, összesen 6 db.
1 000 HUF
1771810
12581
320
Military
Other collectibles
1914-1929 Csicsely János zászlós, későbbi főmérnök, tábori postai levelezőlapjai, hadifogoly levelezőlapjai, egy kitöltetlen hadifogoly levelezőlap, egy levelező-lap és két levél, összesen 18 db
1 000 HUF
1688923
12582
320
Military
Other collectibles
cca 1930-1940 nemes Tánczos Ferenc (1910-?) csendőr százados fényképei (esküvő, családi képek, katonai képek. Összesen 10 db fotó
3 600 HUF
1366493
12583
320
Military
Other collectibles
1944 Katonai elbocsájtólevél megviselt állapotban
3 000 HUF
1518792
12584
320
Military
Other collectibles
cca 1970 Hol jársz kiskatonám. A Magyar Néphadsereg Művészegyüttesének táncdal estje. Kottafüzet
1 000 HUF
1445304
12585
320
Military
Other collectibles
1942 Főhadnagyi esküvő. Hátoldalon nevesítve 24x16 cm
1 000 HUF
1719662
12586
320
Military
Other collectibles
1904 Katonai elismerő oklevél a hadügyminiszter aláírásával és szárazpecsétjével / Military warrant.
4 000 HUF
1721827
12587
320
Military
Other collectibles
1897 Szombathely, Hirdetmény, állandó hadsereg és haditengerészet katonai szemléjéről, magyar és német nyelven, kitöltetlen, hajtott, 50x40 cm
3 000 HUF
1766817
12588
320
Military
Other collectibles
1944 Csepeli lakóház bombatalálat utáni károk jegyzőkönyve 9 fotóval
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035