A Magyar Korona Országainak Posta és Távirdai Térképe 1894
Bp., 1894.... https://www.darabanth.com/en/online-auction/320/categories~Other-collectibles/Maps~500032/A-Magyar-Korona-Orszagainak-Posta-es-Tavirdai-Terkepe-1894--Bp-1894-Posner-Karoly-Lajos-e~II1756827
1756827
12679
320
90000
Maps
Other collectibles
90 000 HUF
Description: A Magyar Korona Országainak Posta és Távirdai Térképe 1894
Bp., 1894., Posner Károly Lajos és Fia Térképészeti Műintézetének metszése és nyomása, 1p. Jelmagyarázattal. A Magy. Kir. Államvasútakon kívül üzemet vivő magyar vasúttársaságok vonalaival. A fő és székváros területén működő posta és távirdai hivatalok feltüntetésével. 184 cm x 135,5 cm.
Vászonra kasírozva. Hajtásoknál néhol kopott.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: vörös_iván
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035