Number of items: 78
1766502
11143
320
4400
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre tervezte tálka, matricás, jelzett, d:20 cm
4 400 HUF
1767997
11144
320
Other collectibles
Hollóházi virág mintás kaspó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 16 cm, d: 18,5 cm
3 000 HUF
1768000
11145
320
Other collectibles
Hollóházi virágokkal és madárral díszített nagyméretű váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:24 cm
1 800 HUF
1772686
11146
320
Other collectibles
Hollóházi biszkvit porcelán Kossuth Lajos büszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
8 000 HUF
1770091
11147
320
Other collectibles
Danuvia gyár 50 éves jubileumi Hollóházi porcelán plakett, jelzett, matricás, hibátlan, eredeti dobozában, d: 9 cm
1 600 HUF
1750709
11148
320
Other collectibles
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, fülei csúcsán kopásnyomokkal, 20x11 cm
1 400 HUF
1732771
11149
320
Other collectibles
Hollóházi "Budapest korsó" ( 8db), matricás, jelzett, hibátlan, fém tetővel, m:11,5 cm (8×)
6 000 HUF
1752856
11150
320
14000
Other collectibles
Zsolnay ciklámen mintás váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, m: 26,5 cm
14 000 HUF
1766685
11151
320
11000
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11 000 HUF
1686281
11152
320
11000
Other collectibles
11 000 HUF
1710109
11153
320
Other collectibles
Zsolnay porcelán tányér, Bp. Orvosegyetem felirattal, jelzett, kopott, d: 18 cm
2 000 HUF
1732446
11154
320
Other collectibles
Hollóháza bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 10 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m