Books: Religion

Number of items: 85

Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások, iszlám és buddhizmus. Bp., é. n., Dante. Részben elváló, laza vászonkötésben.
16834.

1 000 HUF
16835.

1 000 HUF
Képes Biblia. Történetek az Ó- és Újszövetségből. Debrecen, 1995, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.
16836.

1 000 HUF
Újszállási R Lajos: Iluska emlékkönyve. Református tanítók és lelkészek a XX. század hajnalán. h. n., é. n., szerzői. Sorszámozott, 57. sz. példány. A szerző dedikációjával, kézzel írt levelével. Papírkötésben, jó állapotban.
16837.

2 000 HUF
Somorjai Ádám: Ami az emlékiratokból kimaradt VI. Pál és Mindszenty József 1971-1975. Historia Pro Futuro. Pannonhalma, 2013, Bencés Kiadó. Kiadói papírkötés.
16838.

2 000 HUF
Dr. Szántó Konrád: Az 1956-os forradalom és katolikus egyház. Miskolc,é.n., Szent Maximilian. Kiadói papírkötés.
16839.

2 000 HUF
Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói, nyl-kötésben, kísérőtanulmánnyal. Könyvtári példány.volt.
16840.

3 000 HUF
Masznyik Endre: Luther. Népies életrajz képekkel. Bp., 1917, Luther Társaság. Papírkötésben, jó állapotban.
16841.

2 000 HUF
16842.

5 000 HUF
16843.

8 000 HUF
Prof. Franz Spirago: Példatár főleg hitszónokok és hitoktatók számára. Fordította: Bezerédj László. Bp.,1927, Szent István-Társulat, 868+IV p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, egy kijáró lappal, ceruzás aláhúzásokkal, az egyik lap foltos (I./II.)
16844.

4 600 HUF
12,43
13,53
16845.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF