Books: Architecture, Art Number of items: 170
1721596
16542
320
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gerevich Tibor: A krakói Czartoryski-képtár olasz mesterei. Bp.,1918, Franklin-Társulat. Szövegközti és egészoldas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
1757191
16543
320
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Beethoven élete, emberi és művészi problémái, összes szimfóniáinak elemzése és ismertetése. 188 kótapéldával és 17 műmelléklettel. A könyv valamennyi rajza Bánó Endre alkotása. Bp., 1943, Szöllősy Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú papír védőborítóval
1 000 HUF
1752115
16544
320
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bengt Danielson: Gauguin élete Tahitin. Fordította: R. Szepessy Anna. Bp.,1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. 16 db Paul Gauguin festményes képeslappal. 1751031
16545
320
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kiss Benedek: Korong Matyi álma. Álom Kovács Margit kerámiáira. Bp.,1981, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második kiadás.Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1751210
16546
320
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete. Bp.,1970, Corvina. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
1735403
16547
320
3200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
3 200 HUF
1734578
16548
320
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 200 HUF
1721151
16549
320
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papírborítóban.
1 000 HUF
1721220
16550
320
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
1732156
16551
320
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szkíták aranya. A leningrádi Ermitázs vendégkiállítása. Katalógus. Bp.,1985, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
1735989
16552
320
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mennyhárt József születésének 75. évfordulójára. Szerk. és a bevezetőt írta: Dr. Tóth Béla. Debrecen,1976, Alföldi Nyomda. Kiadói papírkötés.
1721291
16553
320
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035