Printed Materials

Number of items: 223

1913 Folkestone Ball dance-program / Angol bál táncrendje.
12735.

2 000 HUF
1913 Az Új idők c. folyóirat II. kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, viseltes állapotú, hiányos gerinccel.
12736.

1 000 HUF
12737.

3 000 HUF
1914 Schuchardt és Schütte szerszámkatalógus. 432 p. Kiadói félvászon-kötésben, jó állapotban.
12738.

4 000 HUF
1914 Munkásbiztosítási Almanach betegsegélyezési és balesetbiztosítási előjegyzési naptár 1914. Kiadják a budapesti kerületi munkásbiztosító pénztár tisztviselői Braun Pál, Kovács Károly. 4. évfolyam. Egészvászon-kötésben, korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal, sérült gerinccel, korabeli bejegyzésekkel (Január 1.-Február 3., December 21.-31.)), 266 p.
12739.

2 000 HUF
12740.

4 000 HUF
1916-1948 Főként vallási témájú nyomtatványok 3 db: Szent Család XXVII. évf. 6. füzet, Bogner Mária Margit Kis Naptára, Vasárnapi Könyv + papot ábrázoló papírfigura
12741.

1 000 HUF
1916 Katholikus Kántor. Katholikuis egyházzenei szaklap teljes évfolyama bekötve. Megviselt félvászon kötésben, belül jó állapotban 327p.
12742.

10 000 HUF
27,03
29,41
1916 Egy megtakarított óra a Nemzet Házának, kitöltetlen, díszes igazoló emléklap hadirokkantak segélyezéséről az új nyári időszámítás alkalmából (819. sz.), nyomtatott aláírásokkal, szép állapotban
12743.

1916 "Egy megtakarított óra a Nemzet Házának", kitöltetlen, díszes igazoló emléklap hadirokkantak segélyezéséről az új nyári időszámítás alkalmából (819. sz.), nyomtatott aláírásokkal, szép állapotban

3 400 HUF
9,19
10,00
1917-1918 2 db Nagyváraddal kapcsolatos nyomtatvány:  1917 A jászóvári premontrei kanonokrend nagyváradi főgimnáziumának értesítője az 1916-1917. iskolaévről. Közli: Szmetka L. Ödön. Nagyvárad, 1917, Láng József, 98+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült gerinccel. 1918 Asszonyok nőgyűlést tartunk! Nagyvárad, Sonnenfeld Műnyomda Rt.-ny., röplap, kissé szakadt.
12744.

2 000 HUF
1917 Nagyvárad. I. évf. 1. sz. különkiadás. 1915. április 16. Szerk.: Dr. Papp János. Nagyvárad, Nagyvárad Nyomda és Újságvállalat, 2 p. Az első világháborúval kapcsolatos hírekkel, a hátoldalon reklámokkal.
12745.

2 000 HUF
cca 1919-1960 Vegyes papírrégiség tétel, 18 db, köztük Magyar Királyi Gazdasági akadémia tervrajzok, MÁV igazolvány, iskolai értesítő, dalos füzet
12746.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF