Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 142

H. Varga Ilona (1927-1989) DN XXI. k. Tanács Művelődési Központja Br emlékérem (82mm) T:2
30470.

H. Varga Ilona (1927-1989) DN "XXI. k. Tanács Művelődési Központja" Br emlékérem (82mm) T:2

800 HUF
Ispánki József (1906-1992) 1950. Tíz éven át 1940-1950 kétoldalas Br plakett (68mm) T:2
30471.

Ispánki József (1906-1992) 1950. "Tíz éven át 1940-1950" kétoldalas Br plakett (68mm) T:2

4 000 HUF
14
Ispánki József (1906-1992) DN MAG ORD S JOHAN HIER LVD E PRINC CHIGI ALBANI M Br lemezplakett (84mm) T:2
30472.

Ispánki József (1906-1992) DN "MAG ORD S JOHAN HIER LVD E PRINC CHIGI ALBANI M" Br lemezplakett (84mm) T:2

5 000 HUF
11
Jákfalvi József (?-?) 1994. Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára Br plakett (77x57mm) T:2
30473.

Jákfalvi József (?-?) 1994. "Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" Br plakett (77x57mm) T:2

3 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György Ag és Br emlékérem pár (35,64g/0.835/42,5mm) T:1(PP)
30474.

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag és Br emlékérem pár (35,64g/0.835/42,5mm) T:1(PP)

5 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére Ag emlékérem, eredeti, plombált ÁPV tokban (~36g/0.640/42,5mm) T:PP,1- a tok sérült és ragasztott
30475.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Ag emlékérem, eredeti, plombált ÁPV tokban (~36g/0.640/42,5mm) T:PP,1- a tok sérült és ragasztott

4 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza Br emlékérem (42,5mm) + 	 Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink Br emlékérem (42,5mm) + Renner Kálmán (1927-1994) 1991. Gróf Széchenyi István 1791-1860 / MÉE XXI. Vándorgyűlése Sopron 1991. augusztus 3-4 Br emlékérem (42,5mm) T:2 kis patina
30476.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm) + Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / MÉE XXI. Vándorgyűlése Sopron 1991. augusztus 3-4" Br emlékérem (42,5mm) T:2 kis patina

1 200 HUF
30477.

3 600 HUF
9,73
10,59
Kiss Nagy András (1930-) 1973. Magyar Nemzetért / Erdély Br emlékérem eredeti tokban (42,5mm) + 2003. 66. ékszer-, 112. festmény aukció ezüstözött fém emlékérem T:PP,1 kis patina
30478.

Kiss Nagy András (1930-) 1973. "Magyar Nemzetért / Erdély" Br emlékérem eredeti tokban (42,5mm) + 2003. "66. ékszer-, 112. festmény aukció" ezüstözött fém emlékérem T:PP,1 kis patina

1 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg Jurisics Miklós Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1984. Szeged felszabadulásának 40. évfordulója Br emlékérem (42.5mm) + 2008. Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem Br emlékérem, hátoldalon gravírozva T:2
30479.

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Kőszeg Jurisics Miklós" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1984. "Szeged felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42.5mm) + 2008. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva T:2

1 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Jurisich Miklós / Kőszeg Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1983. MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1990. 20 éves a MÉE Pápai Csoportja / Pápa 1970-1990 jelzett Ag emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30480.

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "Magyar Éremgyűjtők Szombathelyi Csoportja - Jurisich Miklós / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1983. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / II. Rákóczi György" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1990. "20 éves a MÉE Pápai Csoportja / Pápa 1970-1990" jelzett Ag emlékérem (42,5mm) T:1-,2

1 200 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1986. MÉE Szombathely / Pável Ágoston Ag és Br emlékérem pár (35,94g/0.853/42,5mm) T:1 Adamo SH7
30481.

Kiss Sándor (1925-1999) 1986. "MÉE Szombathely / Pável Ágoston" Ag és Br emlékérem pár (35,94g/0.853/42,5mm) T:1 Adamo SH7

5 500 HUF
14,86
16,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF