https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 192
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1751418
15072
319
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Zolnay László: A budai vár. Bp., 1986, Gondolat. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1087654
15073
319
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kasza Sándor dr. (szerk.): Budapest Kézikönyve. II-III. kötet. Magyarország Megyei Kézikönyvei. 1998, Ceba Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1726580
15074
319
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Törs Kálmán: Margit-sziget. Bp., 1986, Múzsák Közművelődési Kiadó. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1052387
15075
319
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Legeza László és Szacsvay Péter: Felvidéki utakon. 2. kötet Csorbától Nyitráig. Budapest, 1995, Mikes Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
The item is not available
1598012
15076
319
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, KSH. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1448867
15077
319
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Georg Schweinfurth: Afrika szívében. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin. Megviselt, vászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1655411
15078
319
0
3600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Führer durch die Schatzkammer des Allerhöchsten Kaiserhauses in der K.K. Hofburg zu Wien. Bécs, 1912, Adolf Holzhausen. Kiadói papírkötés, a borítója szakadt, a gerince részben elvált a borítótól, a kötése laza, német nyelven./ Paperbinding, with torn cover, and damaged binding, in German language.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1043479
15079
319
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
H.W. van Loon: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1043564
15080
319
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Greenhorn: Három világrész csavargója. A világjárás hősei. Fordította: Lengyelné Vértes Lenke. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
1758577
15081
319
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vendégváró régi házak. Szerk.: Pereházy Károly. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 200 HUF
1758894
15082
319
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, budai vár témában, 2 db:
Gerő László: A helyreállított budai vár. Bp.,1980, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva.
Turjányi Papp Melinda: A budavári lakónegyed. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 200 HUF
1397612
15083
319
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Csatkai Endre: Sopron. Budapest, 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötésben. +Tahin Gyula: Veszprém. Budapest, 1979, Corvina. Kiadói kemény kötésben
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment