Vegyes könyvtétel, 2 db jogi munka:
tövisi és füzesséri Füzesséry Géza (1831-1909): Theses ex universa jurisprudentia et scientiis politicis, quas in C. R. Scient. Universitate Pestiensi superatis rigorosis examinibus annutu inclytae Facultatis Juridico-Politicae pro consequenda juris universi doctoris laurea. Pest, 1859, Trattner-Károlyi, 8 p. Latin nyelven.
Párniczky Mihály: Kúriai döntvények kivonatai a XVIII. sz. első feléből. (In: Agrártudományi Egyetem Mezőgazdaságtudományi Karának évkönyve. Bp., 1951, Mezőgazdasági kiadó), 207-278 p. A munka teljes, de az évkönyv töredékes, a többi része hiányzik.
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Első rész. Közjog, szervezet, statisztika. Budapest, 1897, Athenaeum Rt.,833p. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
Ecseri Lajos: A munkásbiztosítás kérdése. Értesítések a Nemzetgazdaságtan és Statisztika Köréből. I. kötet. 6. sz. Szerk. Földes Béla. Bp., 1883, MTA, 45 p. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borítóval, egyébként jó állapotban.
Az 1909-dik Évi Országgyűlési Törvénycikkek. Elsőrangú szakférfiak közreműködése mellett jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázatokkal ellátva. Hatályon kívül helyezések, helyettesítések, módosítások, kiegészítése és az 1909. évi országgyülési törvénycikkek betűsoros tárgymutatóival. Bp., 1909, Ráth Mór, X+528 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylap kijár, intézményi bélyegzővel.
Magyar Jogászegyleti Értekezések 273-276 sz. XXXV. kötet 1.-4. füzet. 1. füzet: Dr. Balogh Jenő: Fayer László emlékezete. 2. füzet: A Magyar Jogászegylet bűntetőjogi bizottságának tanácskozásai. A büntető-novella tervezete tárgyában. III. füzet. 3. füzet: Dr. Moravcsik Ernő Emil: A tanuzási képességről. 4. füzet: A sztrájk jogalapja. Bp., 1907, Magyar Jogászegylet, 27+184+42+186 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal.
Kassay Adof: Legujabb és legteljesebb általános levelező önügyvéd és házititkár. Negyedik kiadás. 344 p.,é.n.,Lampel. , 344 p.Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, jó állapotban
Az ásványolajadóra és kincstári részesedésre vonatkozó törvények és rendeletek összeállítása. Összeállította: Dr. Illovszky István. Dr. Czéh József miniszteri osztálytanácsos előszavával. Bp., 1941, Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés.
Az 1870-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872, Ráth Mór. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, márványozott lapélekkel.
Magyarországi rendeletek tára. Huszonhatodik folyam. 1892 V-VIII+IX-XII. füzetek. (Két kötetben.) Bp., Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt.,XII+1129-1487+VIII+1489-2184;+VI+2185-2646+VI.+2647-3524 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a XI-XI. füzetnek nincs címlapja, folytatólagosan követi a X. füzetet, a tartalomjegyzéke a könyv végén, belül jó állapotban. M. Kir. Belügyminisztérium, és Büntető Kir. Járásbíróság, Bp. pecséteivel.
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenegyedik folyam. 1907. I. kötet. Bp.,1908, Pesti Könyvnyomda Rt., 1292 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a hátsó kötéstábla viseltes,1083-1180. oldalak között a lapszélek gyűröttek. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.