Military

Number of items: 136

1939 Bp., Országos Frontharcos Szövetség igazoló jegy és befizetési lap bélyegekkel
12936.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1914-1918 Életképek az I. világháborúból, 24 db, 5,5x8 és 9x14 cm közötti méretekben / photos from the world war I
12937.

2 000 HUF
cca 1935 Országos Tiszti Kaszinó családi igazolványa, és mozi meghívója, Liska Gyula építészmérnök és felesége részére, kissé viseltes állapotban
12938.

2 000 HUF
1915 Várady Albert (1870-?) őrnagy, később ezredes, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred feleségének tábori postája feleségének, beragasztott fotóval, német nyelven, pecsétekkel.
12939.

1 000 HUF
cca 1915 Magyar katonák csoportképe. Fotólap.
12940.

1 000 HUF
1942-1943 Knoska Ferenc (1919-1942) honvéd halotti értesítője + az 1. honvéd felderítő zászlóalj igazolása Knoska János részére az elhunyt Knoska Ferenc Tűzkereszt kitüntetésének viseléséről + 1938 a Turul Szálloda szilveszteri fogyasztási jegye
12941.

1 200 HUF
20
1881 Díszes katonai végelbocsájtó levél, gyalogos részére, észak-bácskai 4. honvédzászlóalj, a zászlóalj parancsnokának aláírásával, Szabadka, 15 kr. okmánybélyeggel, Arad sz. kir. város kapitányi hivatalának pecséjtével, javított, ragasztott.
12942.

1 200 HUF
16
1933 Magyar Ezüst Érdemérem (zöld szalagon) adományozó oklevél Molnár István főtüzér, címzetes tizedes részére, szolgálatban lévő rendőr kommunista tüntetésen való megsegítéséért
12943.

2 000 HUF
20
cca 1890-1900 Szöllőssy Ödön katonatiszt keményhátú fotója, Nagybecskerek, Oroszy Lajos, kopott, sérült, kartonnal, 22x14 cm.
12944.

3 000 HUF
cca 1900 Várady Albert (1870-?) később ezredes és tiszttársa a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezredből, keményhátú fotó, Simic, Virovitica (Verőce), sérült, 21x13 cm./ cca 1900 Albert Várady later colonel and his army officer companion, from the 10th Varazdin Honved Hussars, board photo, Simic, Virovitica (Verőce, Wirowititz), damaged, 21x13 cm.
12945.

1 000 HUF
11
cca 1900 Huszár tiszt és a lova, Várady Albert (1870-?) ezredes, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjének hagyatékából, keményhátú fotó, E. Heiszig, Varasd, sérült , 11x5 cm./  cca 1900 Hussar army officer and his horse, from the heritage of colonel Albert Várady, from the 10th Varazdin Honved Hussars, board photo, E. Heiszig, Varazdin, damaged,11x5 cm.
12946.

2 000 HUF
cca 1900 Vitéz szokolgrádai Gyurits Belizár (1855-1933) alezredes később altábornagy, a m. kir. varasdi 10. honvéd gyalogezred parancsnoka, keményhátú fotó, Meinhardt Ágoston, Pápa, kissé foltos, 16x10 cm./  cca 1900 Belisar Gyurits (1855-1933) von szokolgráda k.u.k. lieutenant-colonel, later fieldmarshallieutenant, commander of 10th Varazdin Honved Hussars, board photo, Ágoston Meinhardt, Pápa, little bit spotty, 16x10 cm.
12947.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF