Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 115

Bozó Gyula (1913-2004) 1997. MÉE Tata - Pálffy Miklós generális / Tata visszavétele 1597-1997 Cu emlékérem (42,5mm) T:1 eredetileg PP
30661.

Bozó Gyula (1913-2004) 1997. "MÉE Tata - Pálffy Miklós generális / Tata visszavétele 1597-1997" Cu emlékérem (42,5mm) T:1 eredetileg PP

1 800 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) DN 4db klf ezüstözött fém emlékérem dísztokban, Vedd a Szentlélek ajándékának jelét, Szent Imre, Amit Isten összekötött, azt ember ne válassza szét, Boldogok akiket meghív asztalához Jézus, az Isten báránya (42,5mm) T:1-,2 eredetileg PP
30662.

Bozó Gyula (1913-2004) DN 4db klf ezüstözött fém emlékérem dísztokban, "Vedd a Szentlélek ajándékának jelét", "Szent Imre", "Amit Isten összekötött, azt ember ne válassza szét", "Boldogok akiket meghív asztalához Jézus, az Isten báránya" (42,5mm) T:1-,2 eredetileg PP

3 000 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje (93,27g/0.925) + Szent Korona / Rakamazi Korong (93,75g/0.925) + Attila kardja / Tarsoly (93,53g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász (15,69g/0.925) + Szent István szobor / Turul (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció  Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation
30663.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (93,27g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,75g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (93,53g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,69g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation

130 000 HUF
351,35
382,35
Csóka Zsuzsa (1962-) 2007. MÉE Dunaújváros - 37. Vándorgyűlés / 125 éve született Berán Lajos Ag emlékérem (33g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat,patina
30664.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2007. "MÉE Dunaújváros - 37. Vándorgyűlés / 125 éve született Berán Lajos" Ag emlékérem (33g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat,patina

4 000 HUF
Csúcs Viktória (1934-) 1973. MÉE Budapest - Magyarország Ag és Br tagsági emlékérem pár (~25g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP5
30665.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag és Br tagsági emlékérem pár (~25g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP5

3 200 HUF
8,65
9,41
Csúcs Viktória (1934-) 1973. Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen Ag emlékérem (25,19g/0.800/42,5mm) T:1-
30666.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,19g/0.800/42,5mm) T:1-

2 600 HUF
7,03
7,65
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo SF9
30667.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo SF9

4 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1991. Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956. aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1(PP)
30668.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1(PP)

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1994. MÉE Székesfehérvár - Aba Sámuel és Péter Br emlékérem (42,5mm) + 1994. MÉE Székesfehérvár - I. Ulászló és V. László Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF23, SF24
30669.

Fritz Mihály (1947-) 1994. "MÉE Székesfehérvár - Aba Sámuel és Péter" Br emlékérem (42,5mm) + 1994. "MÉE Székesfehérvár - I. Ulászló és V. László" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF23, SF24

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1994. Kossuth Lajos halálának centenáriuma / MÉE-Szeged Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG27
30670.

Fritz Mihály (1947-) 1994. "Kossuth Lajos halálának centenáriuma / MÉE-Szeged" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG27

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1995. MÉE XXV. Vándorgyűlés Br emlékérem (42,5mm) + 1999. Salamon / I. Géza Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 Adamo SF25, SF37
30671.

Fritz Mihály (1947-) 1995. "MÉE XXV. Vándorgyűlés" Br emlékérem (42,5mm) + 1999. "Salamon / I. Géza" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 Adamo SF25, SF37

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1996. MÉE 26. Vándorgyűlés Szeged-Ópusztaszer-Kecskemét Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) / Renner Kálmán (1927-1994) 2007. Szent-Györgyi Albert / MÉE Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30672.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "MÉE 26. Vándorgyűlés Szeged-Ópusztaszer-Kecskemét" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) / Renner Kálmán (1927-1994) 2007. "Szent-Györgyi Albert / MÉE" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF