Books: Social sciences

Number of items: 80

Ráth-Végh István: Az emberi butaság kultúrtörténete I.-II.. Bp., 1940, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötés, eredeti papírborító bekötve.
15840.

2 000 HUF
Farkas Elek: Legújabb és legtömöttebb német-magyar és magyar-német zsebszókönyv. Magyar-német rész. Pest, 1854, Heckenast Gusztáv. Stereotyp-kiadás. Harmadik lenyomat. Magyar és német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, gerinccel, kissé foltos lapokkal.
15841.

1 000 HUF
Friedrich Nietzsche: Fr. Nietzsche levelei 1863-1889. Richard Öhler nyomán kiszemelte, fordította, és bevezette Strém István, és Beke Margit. Documenta Humana. Bp.,[1923], Fővárosi Könyvkiadó Rt. Korabeli átkötött kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal. Megjelent 100 példányban.
15842.

1 600 HUF
15843.

800 HUF
15844.

1 600 HUF
15845.

1 000 HUF
P.-F. Le Play: La Réforme Sociale. Bulletin, de La Société DÉconomie Sociale et des Unions de La Paix Sociale. Párizs, 1906, Secrétariat de La Société DÉconomie Sociale, 204 p. Korabeli félvászon-kötés, francia nyelven. / Contemporary half-linen-binding, in French language.
15846.

P.-F. Le Play: La Réforme Sociale. Bulletin, de La Société D'Économie Sociale et des Unions de La Paix Sociale. Párizs, 1906, Secrétariat de La Société D'Économie Sociale, 204 p. Korabeli félvászon-kötés, francia nyelven. / Contemporary half-linen-binding, in French language.

800 HUF
15847.

1 200 HUF
15848.

2 400 HUF
15849.

1 000 HUF
15850.

6 000 HUF
15851.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF