Number of items: 461

Jean Effel: Ádám és Éva szerelme. 1-2. köt. Fordította: Kolozsvári Grandpierre Emil. Bratislava, 1968, Epocha. Kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet borítója foltos.
16218.

1 800 HUF
Gyimesi László 2 könyve:  Kérdezd meg Bulendát! (Sörkeksz a Vakegérből.) Még egy kört, Bulenda! (Sörkeksz a Vakegérből II.) Bp.,2002-2004, KKDSZ. Kiadói papírkötés.   A Kérdezd meg Bulendát! c. könyv a szerző, Gyimesi László (1948-) által dedikált.
16219.

1 200 HUF
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp.,1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.   A szerző, Gárdonyi Lajos (1896-1945) által dedikált. A színész, komikus politikai okok miatt 1940-től csak az Országos Magyar Izraelita Közművelődési Egyesület (OMIKE) előadásain léphetett fel. Később behívták munkaszolgálatra, a szerbiai Borba vitték, ott élte a halál.
16220.

2 000 HUF
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, a réz kapocs nem záródik.
16221.

2 200 HUF
5,95
6,47
Őszikék. Összeállította: Borbíró Zsóka. Bp.,2000, Novella. Kiadói aranyozott velúr-kötés.
16222.

800 HUF
16223.

1 400 HUF
16224.

3 600 HUF
9,73
10,59
Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Turul Szépmíves Könyvek 1. kötet. A borító rajza Haranghy Jenő (1894-1951.) munkája. Bp.,[1941], Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesülete. Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.
16225.

1 200 HUF
Szili Leontin: Szerelmes muzsikusok. Bp.,é.n.,Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt elülső szenylappal.  A szerző, Szili Leontin (1901-1987) által dedikált, dátumozva (1944., könyvnap.)
16226.

1 400 HUF
16227.

2 000 HUF
16228.

6 000 HUF
16229.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF