Books: Architecture, Art

Number of items: 192

15587.

5 000 HUF
15588.

2 000 HUF
Kispéter Miklós: A győzedelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15589.

1 200 HUF
Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben, az elülső kötéstábla, szakadt, elvált a könyvtesttől, javított gerinccel és borítóval, a kötése laza, a borítója kissé kopott.
15590.

1 000 HUF
Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, a papírborító gerincén kis sérüléssel.
15591.

1 600 HUF
Gerevich Tibor: A krakói Czartoryski-képtár olasz mesterei. Bp.,1918, Franklin-Társulat. Szövegközti és egészoldas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15592.

3 000 HUF
Gerő László: A budai vár helyreállítása. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Első kiadás.
15593.

1 200 HUF
15594.

2 000 HUF
1897 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Albuma 1897, benne 14 nyomattal, rossz állapotban, kopott, foltos, hullámos borítóval, foltos lapokkal.
15595.

1 600 HUF
Mario de Micheli: Az avantgardizmus. Bp.,1969, Gondolat. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
15596.

1 200 HUF
Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Beethoven élete, emberi és művészi problémái, összes szimfóniáinak elemzése és ismertetése. 188 kótapéldával és 17 műmelléklettel. A könyv valamennyi rajza Bánó Endre alkotása. Bp., 1943, Szöllősy Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú papír védőborítóval
15597.

1 000 HUF
15598.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF