Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 98

Zsin Judit (1957- ) 1997. XXXI. Nyírbátori Zenei Fesztivál / XI. Weiner Jenő Leó Nemzetközi Hangszeres Verseny öntött, kétoldalas Br érem, eredeti bőrtokjában (557g/~108mm) T:1- / Hungary 1997. XXXI. Nyírbátori Zenei Fesztivál / XI. Weiner Jenő Leó Nemzetközi Hangszeres Verseny cast, double sided Br commemorative medallion, in its original leather case. Sign.: Judit Zsin (557g/~108mm) C:AU
30538.

Zsin Judit (1957- ) 1997. "XXXI. Nyírbátori Zenei Fesztivál / XI. Weiner Jenő Leó Nemzetközi Hangszeres Verseny" öntött, kétoldalas Br érem, eredeti bőrtokjában (557g/~108mm) T:1- / Hungary 1997. "XXXI. Nyírbátori Zenei Fesztivál / XI. Weiner Jenő Leó Nemzetközi Hangszeres Verseny" cast, double sided Br commemorative medallion, in its original leather case. Sign.: Judit Zsin (557g/~108mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1865. Kisapponyi Bartakovics Adalbert egri érsek papságának 50. évfordulója Br emlékérem. ADALBERT BARTAKOVICS DE KISAPPONY AEPPVS AGRIENSIS / POST X LVSTRA A PRIMITIIS MDCCCLXV - DE ECCLESIA PATRIA LITERIS ZELO AMORE LIBERALITATE OPTIME MERENTI METROPOLIT CAPITVLVM AGRIENSE. (43mm) T:3 több ph. Hungary 1865. 50th anniversary of Entering the Priesthood of Archbishop Adalbert Bartakovics commemorative Br medallion. (43mm) C:F several edge errors
30539.

1865. "Kisapponyi Bartakovics Adalbert egri érsek papságának 50. évfordulója" Br emlékérem. "ADALBERT BARTAKOVICS DE KISAPPONY AEPPVS AGRIENSIS / POST X LVSTRA A PRIMITIIS MDCCCLXV - DE ECCLESIA PATRIA LITERIS ZELO AMORE LIBERALITATE OPTIME MERENTI METROPOLIT CAPITVLVM AGRIENSE". (43mm) T:3 több ph. Hungary 1865. "50th anniversary of Entering the Priesthood of Archbishop Adalbert Bartakovics" commemorative Br medallion. (43mm) C:F several edge errors

10 000 HUF
27,03
29,41
1907. M.U.Sz. (Magyar Úszó Szövetség) fém emlékérem (39mm) T:2,2- patina
30540.

1907. "M.U.Sz. (Magyar Úszó Szövetség)" fém emlékérem (39mm) T:2,2- patina

500 HUF
1,35
1,47
1949. 2db motoros díjérem, márványtalpon, az egyiken fém feliraton az M.Sz.H.Sz. Egri motoros szakosztály háztömbkörüli versenye 1949. V. 22. II. T:2,2- ph.
30541.

1949. 2db motoros díjérem, márványtalpon, az egyiken fém feliraton "az M.Sz.H.Sz. Egri motoros szakosztály háztömbkörüli versenye 1949. V. 22. II." T:2,2- ph.

1 000 HUF
~1970. A Hegyvidékért - XII. ker. tanács Br emlékplakett (85mm) T:2
30542.

~1970. A Hegyvidékért - XII. ker. tanács" Br emlékplakett (85mm) T:2

1 000 HUF
~1970. Magyar Szabványügyi Hivatal / MSZ - Kiemelkedő Szabványosítási Munkáért Br plakett (70,5mm) T:2
30543.

~1970. "Magyar Szabványügyi Hivatal / MSZ - Kiemelkedő Szabványosítási Munkáért" Br plakett (70,5mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
1977. VII. Országos Kisdobos Tornaverseny - Kiskunhalas 1977 Br emlékérem (115mm) T:2,2-
30544.

1977. "VII. Országos Kisdobos Tornaverseny - Kiskunhalas 1977" Br emlékérem (115mm) T:2,2-

2 000 HUF
1977. 25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény peremén jelzett Ag emlékérem (42,9g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
30545.

1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem (42,9g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)

4 400 HUF
11,89
12,94
1979. Nemzetközi Gyermekév Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (3,41g/0.835/27x22mm) T:PP tok sérült
30546.

1979. "Nemzetközi Gyermekév" Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (3,41g/0.835/27x22mm) T:PP tok sérült

1 000 HUF
1981. Budapest Sportcsarnok 1978-1981 Br emlékplakett. Szign.:BH(?) (76mm) + DN Emlékül - BÁV Br emlékplakett (97mm) + Szocialista Munkaverseny Br emlékplakett (81mm) T:2 patina
30547.

1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett. Szign.:BH(?) (76mm) + DN "Emlékül - BÁV" Br emlékplakett (97mm) + "Szocialista Munkaverseny" Br emlékplakett (81mm) T:2 patina

1 600 HUF
1982. Kandó Kálmán 1869-1931 / 1932-1982 - 50 kétoldalas emlékérem a magyar villamos vontatás 50. évfordulójára (349g/82mm) T:1- / Hungary 1982. Kálmán Kandó 1869-1931 / 1932-1982 - 50 double-sided Br medallion commemorating the 50th anniversary of the railway electrification in Hungary (349g/82mm) C:AU
30548.

1982. "Kandó Kálmán 1869-1931 / 1932-1982 - 50" kétoldalas emlékérem a magyar villamos vontatás 50. évfordulójára (349g/82mm) T:1- / Hungary 1982. "Kálmán Kandó 1869-1931 / 1932-1982 - 50" double-sided Br medallion commemorating the 50th anniversary of the railway electrification in Hungary (349g/82mm) C:AU

2 000 HUF
1982. FIFA-Football VB Spanyolország Ag emlékérem, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:1(PP) ujjlenyomat
30549.

1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:1(PP) ujjlenyomat

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF