Books and Documents with low starting prices

Number of items: 79

16184.

100 HUF
0,27
0,29
10
16185.

100 HUF
0,27
0,29
16186.

100 HUF
0,27
0,29
Giovanni Papini: Krisztus története. Fordította: Révay József. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, hiányzó elülső előzéklappal.
16187.

100 HUF
0,27
0,29
16188.

100 HUF
0,27
0,29
Példának okáért. Szerk.: Csűrös István. Bp.,1925, Soli Deo Gloria. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kijáró elülső szennylappal, ajándékozási sorokkal.
16189.

100 HUF
0,27
0,29
Blaskó Mária: Kaszap István útján. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben.
16190.

100 HUF
0,27
0,29
Prónai Antal: Kis barátaimnak. Bp., 1899. Athenaeum. UÖ: Futó Csillagok. Bp., 1903. Szt. István Társulat. Mindkét kötet egészvászon kötésben.
16191.

100 HUF
0,27
0,29
Végzet és gondviselés. Levelezés Stolz Albánnal. Sajtó alá rend. Dr. Mayer Gyula. Ford. Tabódi Jenőné. Ungvár-New-York, 1912. Földesi Gyula Könyk. 1 sztl. lev. 289 p. Korabeli, aranyozott vászonkötésben.
16192.

100 HUF
0,27
0,29
Bartók István: Mennyek Királynője. Bp., 2005, Helikon. Kiadói papírkötés.
16193.

100 HUF
0,27
0,29
Bhikkhu Satori Bhante: A sintoizmus. Fordította: Kéri Elemér. A világ nagy vallásai. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés, néhány lap sarka sérült.
16194.

100 HUF
0,27
0,29
Dr. Walther Vilmos: Luther jelleme. Fordította: Ifj. Victor János. Bp., é.n., Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség Kiadóvállalalta. Átkötött amatőr papírkötés, megviselt állapotban, kopott, foltos viseltes borítóval.
16195.

100 HUF
0,27
0,29
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF