Books: Travelling, Local History

Number of items: 151

Baranya földirati, statisticai és történeti tekintetben. Szerk.: Haas Mihály. Pannónia könyvek. Pécs, 1985, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, javított borítóval, és gerinccel. Megjelent 2000 példányban. Reprint.
15108.

1 600 HUF
Erdős- Keszi- Újlaki Pongrácz (szerk): Iváncsa története. Iváncsa, 2000.
15109.

1 000 HUF
15110.

1 400 HUF
Kovács Tibor: Vas megye népessége a XIX. században 1804-1870. Szerk.: Dr. Horváth Ferenc. Szombathely,1970, Vas Megye Tanácsa Művelődési Osztálya, (Vas megyei Nyomdaipari Vállalat.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15111.

3 000 HUF
Cholnoky Jenő: Az ember drámája. (A Föld titkai III.) 117 kép és 70 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal
15112.

800 HUF
Bődi István: Hosszúpályi története Hosszúpályi, 1998. Kiadói aranyozott nyl kötésben, ajándékozási bejegyzéssel
15113.

1 000 HUF
Fejezetek Vál történetéből és néprajzából. Bp., 1997, Vál Önkormányzat Testülete. Kiadói papírkötés.
15114.

2 600 HUF
7,03
7,65
Somfai Balázs: A Veszprémi Megyeház 100 éve 1887-1987. Veszprém, 1987. Festett egészbőr kötésben
15115.

1 000 HUF
Kiss Lajos: Vásárhelyi hétköznapok. Bp., 1958, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papírborítóban.
15116.

4 000 HUF
15117.

1 000 HUF
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Budapest, 1979, Madách-Móra. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15118.

1 200 HUF
Cholnoky Jenő: A föld titkai 10 száma (5.,6.,7.,8.,9.,15.,16.,17.,18.,19.) Bp., 1930-1931, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, háromnak a hátsó borítója leszakadt, egyről hiányzik,
15119.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF