3 db repülés témájú könyv: Repülés Lexikona 1-2. Bp., 1991, Akadémiai Kiadó. Csanádi-Nagyváradi-Winkler: A magyar repülés története. 2. bővített kiadás. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó.
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db:
Ben Morris: The Symbian OS Architecture Sourcebook. Chichester, 2007, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven.
Michael J. Jipping: Symbian OS Communciations Programming. Chichester, 2002, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven.
Richard Harrison: Symbian OS C++ for Mobile Phones. Chichester, 2003, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, megtört, sérült kötéssel, angol nyelven.
Julie C. Meloni: A PHP, a MySQL és az Apache használata. Budapest, 2004,Panem Kiadó. Kiadói papírkötés.
Cserny László: Mikroszámítógépek. Budapest, 1996, LSI Oktatóközpont, A Mikroelektronika Alkalmazásának Kultúrájáért Alapítvány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Foltos. Egyébként jó állapotban.
Reményi Zoltán-Stiegler Gábor-Szalayné Tahy Zsuzsanna: Informatika, érettségire felkészítő feladatgyűjtemény. Budapest, 2004, Nemzeti Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói papírkötésben.
Ipari szakkönyvtár sorozat 2 kötete:
Barabás Miklós-Karsai Tibor: Villamos forgógépek tekercselése. Bp.,1982, Műszaki. Hatodik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Gyurkovics Attila: TV-javítás és hibakeresés. Bp.,1981, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Kádár Géza: Rádió és televízió vevőkészülékek sorozat 3 kötete (1958-1959,1970-1971, 1972-1975.) Bp.,1961-1976, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az 1958-1959-as kötet kopottas.