Books: Religion Number of items: 59
1745092
15748
317
900
Books: Religion
Other collectibles
Rutherford J.F.:A világ keletkezése. Watch tower Bible and tract society. 1932. 1745651
15749
317
Books: Religion
Other collectibles
Elisabeth von Schmidt Pauli: Szent Terézke élete. Rákospalota, 1934. Szalézi. Félvászon kötésben.
1 200 HUF
1092001
15750
317
Books: Religion
Other collectibles
2 Molnár Endre mű egy kötetben: Ujszövetség. Korunk reményeihez alkalmazva. Pesten, 1843, Landerer. Egy protestans küzdelme és diadala... Pozsonyban, 1844, Schmid Antal. Kopott karton kötésben.
2 400 HUF
1740739
15751
317
Books: Religion
Other collectibles
Gesangbuch für die evangelisch-lutherische Landeskirche des Königreichs Sachsen. Hersg. Landeskonsortium. Dresden, 1883, Verlag der Neuen Gesangbuchs-Kasse. Az előzéklapon metszettel, aranyozott lapszélekkel, fém kapcsos vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1726652
15752
317
Books: Religion
Other collectibles
Ravasz László: Legyen világosság iI-III. kötet, Fraklin Társulat, Bp., kiadói vászon kötésben, jó állapotban + Ravasz László: Alfa és Ómega.II. kötet Bp., 1938. Franklin.
2 800 HUF
1641558
15753
317
Books: Religion
Other collectibles
4 000 HUF
1731168
15754
317
Books: Religion
Other collectibles
2 600 HUF
1569821
15755
317
Books: Religion
Other collectibles
2 800 HUF
1604694
15756
317
Books: Religion
Other collectibles
Tower Vilmos: Szerzetesnők illemkönyve. Bp.,1941, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
1659142
15757
317
Books: Religion
Other collectibles
Schütz Antal két könyve: Eucharisztia+Az örökkévalóság. Bp., 1937-1943. Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben.
1 600 HUF
1666388
15758
317
Books: Religion
Other collectibles
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck Xav. Ferencz. Bp.,[1903], Szent István-Társulat. Negyedik, átdolgozott kiadás.
XXIV+936 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, márványozott lapélekkel.
3 000 HUF
1660110
15759
317
4200
Books: Religion
Other collectibles
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: