F. M. Weber: Handwörterbuch der deutschen Sprache... Leipzig, 1850. Bernh. Tauschnitz. 780p. Korabeli kissé sérült vászonkötésben / In damaged linen binding
Meyer, Jürgen: Akustik und musikalische Aufführungspraxis. Frankfurt am Main, 1980, Verlag Das Musikinstrument. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
Vegyes könyvtétel, 5 db:
New Headway Elementary. Angol-magyar szójegyzék, és nyelvtani összefoglaló. The third edition. h.n., é.n., Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol és magyar nyelven.
Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig, Paul Seligson: New English File. Pre-intermediate Student's Book. Oxford, 2014, Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven, számos ceruzás bejegyzéssel.
Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig, Tracy Byrne: New English File. Intermediate Student's Book-Workbook.Oxford, 2014-2017, Oxford University Press. Kiadói papírkötés, angol nyelven, számos ceruzás bejegyzéssel.
David Cotton, David Falvey, Simon Kent: Pearson/Longman Intermediate Language Leader Coursebook and CD-Rom. Harlow, 2008, Pearson Education Limited. Kiadói papírkötés, angol nyelven, tollas bejegyzésekkel.
Titus Livius: Ab Urbe Condita Libri. Pars II. Lib. VII-XXIII. kötet. Szerk.: Wilhelm Weissenborn. Lipsiae (Leipzig), 1895, B. G. Teubner. Korabeli félvászon-kötés, latin nyelven. Jó állapotban. /
Contemporary half-linen-binding, in Latin language.
Anatole France: La Révolte des Anges. Paris, 1914, Calmann-Lévy. Kiadói bordázott gerincű egészbőr-kötés, javított, kissé kopottas gerinccel, az elülső kötéstábla kötése sérült, a borító kopott, a hátsó előzéklapon és a szennylapokon tollas bejegyzéssel, firkával, francia nyelven.
Polyglot Pocket-Book, for English, German, French, Italian, Spanish and Portuguese. Conversation for the Use of Students and Travellers. Compiled by J. Strause. New York, 1855. William Radde. Korabeli félbőr-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, néhány foltos lappal, angol, német, francia, olasz, spanyol és portugál nyelven./
Contamporary half-leather-binding, with damaged spine, and worn cover, with some spotty pages, in English, German, French, Italian, Spanish, and Portuguese languages.
Gottfried August Burger: Gedichte I-II. Wien, é.n.. B. Ph. Bauer. Kiadói papírkötés, az első kötet gerince kissé viseltes, német nyelven. 1 t.+192+192 p. /
Paperbinding, with a little bit damaged spine, in German language.