Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 50

Manninger Vilmos: A sebészet diadalútja. Bp., é. n., Franklin. Javított félvászon kötésben, jó állapotban.
15587.

1 600 HUF
Tseh Márton: Lovakat orvosló-könyv. Pest, 1797, Trattner Mátyás betűivel. Facsimile (Szombathely, 1979), kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15588.

1 600 HUF
15589.

1 200 HUF
Henri Bergson: Tartam és egyidejüség. Hozzászólás Einstein elméletéhez. Bp., 1923, Pantheon Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
15590.

2 600 HUF
7,03
7,65
Entz Géza, Mágocsy-Dietz Sándor(szerk.) : A műveltség könyvtára - Az élők világa. I-II.kötet Növény- és állatország szakférfiak közreműködésével szerkesztik - - 817 szövegképpel és 35 műmelléklettel. Budapest, 1907, Athenaeum. Szecessziós, aranyozott félvászon kötésben. Szép állapotban.
15591.

4 000 HUF
Vadász Elemér: A geológus munkája. Bevezetés a földtani megfigyelésbe. I-II. kötet. (Egybekötve.) Ma és holnap. (Pécs, 1928), Danubia,(Dunántúli Nyomda-ny.), 222+2 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15592.

4 200 HUF
11,35
12,35
15593.

2 000 HUF
A természet világa sorozat 2 kötete, III-IV. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban,
15594.

2 000 HUF
Haynal István: A szív és vérerek betegségei. Bp., 1935 Magyar Orvosi Könyvkiadó. Vaknyomott egészvászon kötésben
15595.

1 000 HUF
15596.

4 000 HUF
15597.

5 000 HUF
A Richter Gedeon évkönyve: Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Bp., é. n., Richter Gedeon. Egészvászon kötésben kissé viseltes állapotban
15598.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF