Printed Materials

Number of items: 267

12518.

12 000 HUF
32,43
35,29
12519.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1870-1980 Vegyes nyomtatvány tétel, kb. 20 db, közte: Lugano városképes leporello, okmányok, Kimutatás üzemben foglalkoztatott munkavállalókról, vegyes minőségben
12520.

1 000 HUF
1872 Pest, Szabad királyi Pestváros iparügyi szabályredelete, 16p
12521.

2 000 HUF
1877-1879 Házi-Ipar Lapja. I. évf. 2.-24. sz.-II. évf. 1.-4.,8.-15.,19.-24. sz, III. évf. 9.,8.,5.,4.,3.,10.,11. számok. Kiadja a Központi Házi-Ipar Egylet, III. évfolyamtól a vallás-, és közoktatásügyi magyar királyi minisztérium. Szerk.: Kubinyi Lajos. Bp., M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, a borítója és a gerince sérült, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, az első két lap gyűrött, a lapok részben sérültek, foltosak, az I. évf. 1. sz. hiányzik. a II. évf. hiányos, a III. évf. hiányos. Számos érdekes írással, szövegközti illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel, reklámokkal.
12522.

1 200 HUF
12523.

1 800 HUF
12524.

1 800 HUF
cca 1880-1900 Oláh népviseletek (Mezőség), Erdélyországi képek I., paszpartuban, 25x22 cm
12525.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1880 Munkácsy Mihály: Tépéscsinálók, fénymetszet, foltos, 18x24 cm
12526.

1 000 HUF
cca 1880-1900 Csipkés szélű szentkép, kis sérüléssel
12527.

1 400 HUF
1881 Budapesti Szemle. 28. kötet. (58.,59.,60 szám.) Szerk.: Gyulai Pál. Bp.,1881, Franklin-Társulat, 2 sztl.lev.+1+322-480 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos, hiányzó hátsó szennylappal.
12528.

800 HUF
12529.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF