1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. /
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
cca 1870-1980 Vegyes nyomtatvány tétel, kb. 20 db, közte: Lugano városképes leporello, okmányok, Kimutatás üzemben foglalkoztatott munkavállalókról, vegyes minőségben
1877-1879 Házi-Ipar Lapja. I. évf. 2.-24. sz.-II. évf. 1.-4.,8.-15.,19.-24. sz, III. évf. 9.,8.,5.,4.,3.,10.,11. számok. Kiadja a Központi Házi-Ipar Egylet, III. évfolyamtól a vallás-, és közoktatásügyi magyar királyi minisztérium. Szerk.: Kubinyi Lajos. Bp., M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, a borítója és a gerince sérült, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, az első két lap gyűrött, a lapok részben sérültek, foltosak, az I. évf. 1. sz. hiányzik. a II. évf. hiányos, a III. évf. hiányos. Számos érdekes írással, szövegközti illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel, reklámokkal.
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.