Military

Number of items: 27

~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg tétel, benne Kiváló Rajparancsnok - 1, 2, 3, Kiváló Szakaszparancsnok - 1, 2, 3 és Kiváló Századparancsnok - 1, 2, 3 zománcozott fém jelvények T:1-,2
31059.

~1970-1980. 9db-os Magyar Néphadsereg tétel, benne "Kiváló Rajparancsnok - 1, 2, 3", "Kiváló Szakaszparancsnok - 1, 2, 3" és "Kiváló Századparancsnok - 1, 2, 3" zománcozott fém jelvények T:1-,2

3 000 HUF
1979. Fegyverbarátságért Érdemérem arany fokozata zománcozott, aranyozott Br kitüntetés T:1-,2 Hungary 1979. Medal for Weapon Friendship, Golden Grade enamelled, gold plated Br decorationC:AU,XF NMK 717.
31060.

1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés T:1-,2 Hungary 1979. "Medal for Weapon Friendship, Golden Grade" enamelled, gold plated Br decorationC:AU,XF NMK 717.

4 000 HUF
1991. Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt katonai tagozat ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, nem saját dísztokban T:1-,2 NMK 746. Hungary 1991. Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Military Grade silver plated decoration with ribbon, not in original case C:AU,XF
31061.

1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt katonai tagozat" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, nem saját dísztokban T:1-,2 NMK 746. Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Military Grade" silver plated decoration with ribbon, not in original case C:AU,XF

13 000 HUF
35,14
38,24
1992. Szolgálati Jel (érdem után) I. osztálya aranyozott tombak kitüntetés szalagon T:1- Hungary 1992. Distinction for Service (for Merit), 1st Grade gilt decoration with ribbon C:AU NMK 785.
31062.

1992. "Szolgálati Jel (érdem után) I. osztálya" aranyozott tombak kitüntetés szalagon T:1- Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 1st Grade" gilt decoration with ribbon C:AU NMK 785.

2 000 HUF
1996. A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalago T:1- NMK 795.
31063.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalago T:1- NMK 795.

4 000 HUF
2009. Néppel Tűzön Vizen Át zománcozott, a kis példányban készült 1956-os Nemzetőr jelvény jelzett, modern másolata (51x89mm) T:1-
31064.

2009. "Néppel Tűzön Vizen Át" zománcozott, a kis példányban készült 1956-os Nemzetőr jelvény jelzett, modern másolata (51x89mm) T:1-

5 000 HUF
Ausztria ~1916. 42. Gyalogezred fém replika sapkajelvénye (26x41mm) T:2,2- Austria ~1916. 42nd Regiment of Foot metal cap badge replica (26x41mm) C:XF,VF
31065.

1 000 HUF
Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés, hátlapon GRIENAUER gyártói jelzéssel, mellszalagon T:2  Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion, with GRIENAUER, makers mark on reverse, on ribbon C:XF
31066.

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés, hátlapon "GRIENAUER" gyártói jelzéssel, mellszalagon T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion, with "GRIENAUER", maker's mark on reverse, on ribbon C:XF

2 000 HUF
Német Államok / Hessen ~1894-1918. Általán Bátorság Érdemérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül (33mm) T:2,2- German States / Hesse ~1894-1918. General Honor Decoration for Bravery silver plated Br decoration without ribbon (33mm) C:XF,VF
31067.

Német Államok / Hessen ~1894-1918. "Általán Bátorság Érdemérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül (33mm) T:2,2- German States / Hesse ~1894-1918. "General Honor Decoration for Bravery" silver plated Br decoration without ribbon (33mm) C:XF,VF

5 000 HUF
Dél-Jemen ~1960-1980. 3db klf katonai kitüntetés, mindhárom mellszalaggal, közte 20 éves katonai szolgálat T:1- South Yemen ~1960-1980. 3pcs of diff military decorations, all three with ribbons, including 20 Years of Military Service C:AU
31068.

Dél-Jemen ~1960-1980. 3db klf katonai kitüntetés, mindhárom mellszalaggal, közte "20 éves katonai szolgálat" T:1- South Yemen ~1960-1980. 3pcs of diff military decorations, all three with ribbons, including "20 Years of Military Service" C:AU

1 800 HUF
Nagy-Britannia DN Per Ardua Ad Astra zománcozott, hátoldalon jelzett Ag jelvény, a Brit Nemzetközösség légierejének mottójával (20x29mm) T:1-,2 Great Britain ND Per Ardua Ad Astra enamelled, hallmarked on reverse Ag badge, with the motto of the British Commonwealths Air Force branches (20x29mm) C:AU,XF
31069.

Nagy-Britannia DN "Per Ardua Ad Astra" zománcozott, hátoldalon jelzett Ag jelvény, a Brit Nemzetközösség légierejének mottójával (20x29mm) T:1-,2 Great Britain ND "Per Ardua Ad Astra" enamelled, hallmarked on reverse Ag badge, with the motto of the British Commonwealth's Air Force branches (20x29mm) C:AU,XF

2 000 HUF
Szovjetunió 1945. A Németország felett aratott győzelemért az 1941-1945-ös Nagy Honvédő Háborúban sárgaréz kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Soviet Union 1945. Medal for the Victory over Germany in the Great Patriotic War 1941-1945 brass decoration with ribbon C:AU,XF
31070.

Szovjetunió 1945. "A Németország felett aratott győzelemért az 1941-1945-ös Nagy Honvédő Háborúban" sárgaréz kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Soviet Union 1945. "Medal for the Victory over Germany in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon C:AU,XF

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF