Tétel

Description:

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Temes vármegye és Temesvár. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,é.n., Országos Monográfia Társaság, 1 t.+2+VII-X+462+7+V+294 p. Rendkívül gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, színezett lapszélekkel, foltos borítóval, a térkép és egy lap kijár és pár lap hiányzik az elejéről (egy-kettő, címlap, előzéklap.)

10 000 HUF

19

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.