Books: Travelling, Local History

Number of items: 179

Karlsbad és környéke. Panoráma Utikönyvek IV.  Bp.,é.n. (cca 1926-1927), Kunossy Grafikai Műintézet Rt., 90+6 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, javított borítóval. A címlapon: Ez a példány Karlsbad Város Tanácsa részére készült, könyvkereskedői forgalomba nem kerülhet.
15048.

1 000 HUF
Gdańsk. Gateway of Poland. Fordította: B.W. A. Massey. Warsaw-Gdańsk, 1949,Polskie Towarzystwo Krajoznawcze. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotókkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal, a könyv kötése sérült, a könyvtest részben elvált a borítótól, a papírborító javított, de belül jó állapotban, angol nyelven./ Paperbinding, with damaged binding, and repaired cover, in English language.
15049.

1 000 HUF
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Jó állapotban.
15050.

1 000 HUF
15051.

1 000 HUF
Szelényi Károly: Veszprém. Veszprém, 1997,F. Szelényi Ház. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15052.

1 000 HUF
Takács Béla: Uram, hajlékodat, szeretem házadat... Református művészet Magyarországon. Hapák József felvételeivel. Bp.,1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó papír védőborítóban.
15053.

Takács Béla: "Uram, hajlékodat, szeretem házadat..." Református művészet Magyarországon. Hapák József felvételeivel. Bp.,1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó papír védőborítóban.

1 000 HUF
15054.

1 000 HUF
Karel Plicka-Zdenek Wirth: Praha Karlovská. é.n., 1957, Nase Vosjko. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, cseh nyelven. / Linen-binding, in Czech language.
15055.

1 000 HUF
Rumania in pictures. Bucharest, é.n., Meridians. Kiadói egészávszon-kötés, műanyag védőborítóban, fekete-fehér, és színes fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
15056.

1 000 HUF
Hugo Adolf Bernatzik: Der Dunkle Erdteil. Afrika. Landschaft, Volksleben. Orbis Terrarum. Berlin, 1930, Atlantis. Fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászonkötésben, kis sérüléssel a gerincen, német nyelven, több nyelvű képfeliratokkal, jó állapotban.
15057.

2 200 HUF
5,95
6,47
Török András: Budapest könyv. Avagy Simplicissimus szerint a világ.Felvidéki András térképeivel és rajzaival. Bp.,2013, Park. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
15058.

2 600 HUF
7,03
7,65
Sági Pál: Békebeli képeskönyv. (Társadalomrajz.) Bp. (1944.) Griff. 303 p. 22 t. Tart.: Udvari élet. A Stefánián. Pesti históriák...Javított gerincű félvászon-kötésben.
15059.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF