Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 75

1985. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét fém emlékérem sérült, plombált tokban T:1
30437.

1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem sérült, plombált tokban T:1

1 200 HUF
1986. 725 éves város Sátoraljaújhely - 1261-1986 mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-,2
30438.

1986. "725 éves város Sátoraljaújhely - 1261-1986" mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-,2

100 HUF
0,27
0,29
1989. NB I. osztály Magyar Népköztársaság Labdarugó Bajnoksága 1988/1989 fém plakett, rajta sportdíjérem, eredeti tokban (82x118mm) + 1991. I. osztályú Felnőtt Nemzeti Bajnokság 1990-1991 Br plakett, rajta ezüstözött díjérem, gravírozva eredeti tokban (71x101mm) T:1-
30439.

1989. "NB I. osztály Magyar Népköztársaság Labdarugó Bajnoksága 1988/1989" fém plakett, rajta sportdíjérem, eredeti tokban (82x118mm) + 1991. "I. osztályú Felnőtt Nemzeti Bajnokság 1990-1991" Br plakett, rajta ezüstözött díjérem, gravírozva eredeti tokban (71x101mm) T:1-

2 000 HUF
1997. LAVINA Építő és Szerelőipari Rt. / 1987-1997. 10 évesek vagyunk Ag emlékérem dísztokban (20,11g/0.925/42mm) T:PP
30440.

1997. "LAVINA Építő és Szerelőipari Rt. / 1987-1997. 10 évesek vagyunk" Ag emlékérem dísztokban (20,11g/0.925/42mm) T:PP

2 600 HUF
7,03
7,65
2002. Vegyépszer Partnertalálkozó jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,16g/0.925/42mm) T:PP
30441.

2002. "Vegyépszer Partnertalálkozó" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,16g/0.925/42mm) T:PP

4 000 HUF
2004. Száz Éves a Nagymarosi Férfikórus 1904-2004 kétoldalas Br plakett, eredeti, kissé sérült tokban (98mm) T:1-
30442.

2004. "Száz Éves a Nagymarosi Férfikórus 1904-2004" kétoldalas Br plakett, eredeti, kissé sérült tokban (98mm) T:1-

2 000 HUF
2005. Országos Takarékszövetkezeti Borverseny aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc
30443.

2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc

4 000 HUF
2006. Magyar Sporttudományért Aranyplakett - Magyar Sporttudományi Társaság 1996 kétoldalas, aranyozott fém emlékérem, tokban (70,5mm) T:1-(PP)
30444.

2006. "Magyar Sporttudományért Aranyplakett - Magyar Sporttudományi Társaság 1996" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem, tokban (70,5mm) T:1-(PP)

5 000 HUF
DN Tulit Péter Nemzetközi fiú tornász emlékverseny, Kiskunhalas kétoldallas Br plakett (118mm) T:2
30445.

DN "Tulit Péter Nemzetközi fiú tornász emlékverseny, Kiskunhalas" kétoldallas Br plakett (118mm) T:2

2 000 HUF
DN Utolsó vacsora ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP
30446.

DN "Utolsó vacsora" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP

1 000 HUF
DN Földi Béla Alapítvány Br emlékplakett (64mm) T:2
30447.

DN "Földi Béla Alapítvány" Br emlékplakett (64mm) T:2

1 000 HUF
DN BÁV / Szentendrei Emlék (2xklf) Al és Br emlékérem pár (32mm) T:1-
30448.

DN "BÁV / Szentendrei Emlék" (2xklf) Al és Br emlékérem pár (32mm) T:1-

500 HUF
1,35
1,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF