Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 31

A. A. Kotov: A sakkozó gondolkodásának titkai. Fordította: Müller László. Bp., 1977, Sport. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
15210.

2 000 HUF
Dr. Gelenczei Emil: A sakk-király magánélete. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1964, Sport. Kiadói papírkötés. Megjelent 3600 példányban.
15211.

1 800 HUF
15212.

1 800 HUF
15213.

1 600 HUF
Alföldy László: Miniatűr megnyitás-elmélet. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1971, Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
15214.

1 000 HUF
Árvay Ferenc: Talajtorna képekben. Bp.,1928, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt., 59 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, foltos, hullámos lapszélekkel.
15215.

2 800 HUF
7,57
8,24
Hetvenöt esztendő a sort útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Budapest, 1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Ajándékozási sorokkal az Újpesti Dózsa Sport Club pecsétjével, Csáki Sándor az UTE elnökének, belügyminisztérium sajtófőnökében aláírásával.
15216.

2 600 HUF
7,03
7,65
Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosa Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben. Óratervek a nép- és polgári iskolák, valamint a levente-egyesületek ifjúsága részére, a 6-14 éves korig. Bp.,é.n.(1933), Szerzői kiadás, (Stephaneum-ny.), 126 p. Kiadói papírkötés. Az Országos Testnevelési Tanács jutalma bebélyegzéssel. Szilágyi Géza (1912-2002) kosárlabdázó, testnevelő tanár, olimpikon (1936, Berlin), Országos Kosárlabda Szövetség elnöke, szakreferens névbejegyzésével.
15217.

Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosa Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben. Óratervek a nép- és polgári iskolák, valamint a levente-egyesületek ifjúsága részére, a 6-14 éves korig. Bp.,é.n.(1933), Szerzői kiadás, (Stephaneum-ny.), 126 p. Kiadói papírkötés. 'Az Országos Testnevelési Tanács jutalma' bebélyegzéssel. Szilágyi Géza (1912-2002) kosárlabdázó, testnevelő tanár, olimpikon (1936, Berlin), Országos Kosárlabda Szövetség elnöke, szakreferens névbejegyzésével.

1 000 HUF
Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Bp., 1983, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15218.

800 HUF
Lohmann, Richard: Unterricht im Segeln. Ein Lehrbuch des Sportsegelns mit besonderer Berücksichtigung des Segelns im kleinen Boot. Berlin, 1924, Richard Carl Schmidt. Egészvászon kötés, kopottas állapotban / linen binding, little damaged condition
15219.

1 000 HUF
Takács Andor: A sífutók edzése. Bp., 1952, Sport. Kiadói papírkötés.
15220.

2 200 HUF
5,95
6,47
15221.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF