Watches

Number of items: 48

11260.

20 000 HUF
54,05
58,82
Retro autós quartzórák, 3 db, m: 6 cm
11261.

800 HUF
MOM vekker, rozsdafoltos mutatókkal, működik, m: 17 cm
11262.

800 HUF
10
Vityaz vekker, kopásnyomokkal, hajszálrapedéssel a talapzaton, működik, m: 10,5 cm
11263.

800 HUF
Winner automata szerkezetű, naptáras karóra működő, jó állapotban d:42 mm
11264.

3 000 HUF
14
22 darabos ezüst óra-gyűjtemény. Ezüst zsebórák és karórák. Doxa, Omega, Tavannes, magyar órások gyártmányai, kulcsos zsebórák. Mind szép, működő állapotban. Szép számlapokkal, hibátlan üvegekkel. / 22 silver pocket and hand watches. All in nice, functional condition.
11265.

400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
3 db retró ébresztőóra, részben működnek
11266.

800 HUF
XIX. sz. közepe: Alabástrom oszlopos falióra ingás, felesütős szerkezettel. Inga törött, de azon kívül elvileg működik / Vintage table clock with broken pendulum. 57 cm
11267.

60 000 HUF
162,16
176,47
XIX. sz. vége: Herpy A. Budapest jelzett ingás falióra, szép állapotban, hibátlan zománc számlappal ingás, felesütős szerkezettel. Nem jár. / Vintage wall clock with pendulum. Does not work 72 cm
11268.

110 000 HUF
297,30
323,53
XIX. sz: Francia utazóóra. Porcelán számlappal, réz és üveg tokkal, hibátlan, működő állapotban, kulccsal. / 19th century travellers watch with porcelain dial. In mint working condition with winding key. 12x8 cm
11269.

XIX. sz: Francia utazóóra. Porcelán számlappal, réz és üveg tokkal, hibátlan, működő állapotban, kulccsal. / 19th century traveller's watch with porcelain dial. In mint working condition with winding key. 12x8 cm

44 000 HUF
118,92
129,41
11270.

40 000 HUF
108,11
117,65
11271.

22 000 HUF
59,46
64,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF