Printed Materials

Number of items: 233

1877-1879 Házi-Ipar Lapja. I. évf. 2.-24. sz.-II. évf. 1.-4.,8.-15.,19.-24. sz, III. évf. 9.,8.,5.,4.,3.,10.,11. számok. Kiadja a Központi Házi-Ipar Egylet, III. évfolyamtól a vallás-, és közoktatásügyi magyar királyi minisztérium. Szerk.: Kubinyi Lajos. Bp., M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, a borítója és a gerince sérült, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, az első két lap gyűrött, a lapok részben sérültek, foltosak, az I. évf. 1. sz. hiányzik. a II. évf. hiányos, a III. évf. hiányos. Számos érdekes írással, szövegközti illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel, reklámokkal.
12793.

1 600 HUF
12794.

4 000 HUF
cca 1880 Munkácsy Mihály: Tépéscsinálók, fénymetszet, foltos, 18x24 cm
12795.

2 000 HUF
12796.

1 000 HUF
12797.

80 000 HUF
216,22
235,29
12798.

100 000 HUF
270,27
294,12
1887 Szeremley Csázár Lajos: Igen tisztelt választó polgártársak! Szabadelvű Párt képviselőjének választási nyomtatott programbeszéde, Sepsi-Szentgyörgy, 1887. junius 11., Sepsiszentgyörgy, Jókai Nyomda-ny., hajtásnyommal, 4 p.
12799.

1 000 HUF
12800.

2 000 HUF
12801.

2 800 HUF
7,57
8,24
12802.

1 800 HUF
cca 1890 Vademecum von Tobelbad nächst Graz. Landschaftlicher Curort in Steiermark. 40p. Térképpel, képekkel. / Booklet with images and maps.
12803.

2 000 HUF
cca 1890 Grand Hotel Milan képes füzet lito borítóval / Picture booklet with litho cover
12804.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF