Number of items: 477

Gróf Széchenyi István közlekedési javaslata. Bp., 1991, Közlekedési Múzeum. Reprint, megjelent 800 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15983.

3 600 HUF
9,73
10,59
Kincseskönyv. Gyakorlati tanácsadó a mindennapi élet természettudományi és technikai kérdéseiben otthon és a ház körül. Szerk.: Dr. Gombocz Endre. Bp.,1932, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, VIII+4+868+XII p.  Az otthon és gazdasága. Tanácsadó a családi ház építésének, felszerelésének, kert- és állatgazdaságának kérdéseiben. Szerk.: Gombocz Endre. Bp.,1933, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, XII+800+XIII-XVI p.  Természettudományi lexikon. Az utolsó évtizedek új természettudományi fogalmainak magyarázata. Szerk.: Gombocz Endre. Bp., 1934, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 795 p.  Egységes kiadói egészvászon sorozatkötésben, kartontokban. Együtt Ritka.
15984.

3 000 HUF
Radnainé Bauer Erzsi: Egyszer háború volt. A szerző illusztrációival. Szombathely,(1945), Martineum Rt., 61 p. + 4 t. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrálva. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borító felkasírozva.
15985.

1 800 HUF
Tersánszky J. Jenő: Az átok. A szövegrajzok, és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár 72. szám. Bp.,[1942], Stádium Rt. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, gyűrött az egyik sarka a borítónak.
15986.

1 600 HUF
A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária Nyomda Rt.-ny.), 227 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták, de kijár a könyből, kopottas borítóval.
15987.

1 200 HUF
Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
15988.

1 000 HUF
(Sas Ede) Bocs Bálint: A három tányértalpú testőr meg a tányértalpú koma egyéb kalandjai. Mackó úr utazásai. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner, (Hungaria-ny.), 200 p. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15989.

1 600 HUF
(Sas Ede) Bocs Bálint: Tányértalpú koma vitézi tettei Boszniában továbbá mulatságos kalandjai a moziban. Mackó úr utazásai. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner, (Hungaria-ny.), 208 p. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
15990.

2 000 HUF
Baravelli, G. C.: Közmunkaügyi politika a fascista rezsim alatt. Róma, [1935], Novissima. Kicsit foltos papírkötésben, jó állapotban.
15991.

1 600 HUF
Mikszáth Kálmán: Tavaszi rügyek. Bp., 1890, Révai. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben.
15993.

1 200 HUF
Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),XIX+395 p. Korabeli dúsan aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, jó állapotban.
15994.

2 200 HUF
5,95
6,47
Stockton, Frank R(ichard): Pomona úti levelei Euphemiához, volt feleségéhez Forditotta Zigány Árpád Frost A. B. eredeti képeivel Bp. 1901. Franklin-Társulat. 206 l. Kiadói vaknyomásos egészvászon sorozatkötésben szennylap kijár.
15995.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF