https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 248
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1548952
12809
312
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1956 A Kis Újság, a Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt politikai napilapjának november elsejei száma, benne a forradalom híreivel
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1548931
12810
312
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1956 A Magyar Világ, független politikai napilap november elsejei száma, benne a forradalom híreivel
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1623594
12811
312
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1630152
12812
312
0
1200
Printed Materials
Other collectibles
1958 Élet és tudomány. XIII. évf., fél évfolyam, 27-52. számok. Átkötött félvászon-kötésben, szakadt hátsó szennylappal.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1712068
12813
312
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1958 a Szabad Föld falinaptára, a hajtások mentén kis szakadásokkal
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1559872
12814
312
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1559874
12815
312
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1707639
12816
312
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1964-1965 a a Pajtás újság úttörőújság 13 lapszáma, érdekes írásokkal
Starting price:
2 000 HUF
1708311
12817
312
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1969 A Ludas Matyi c. szatirikus hetilap 1969-es, XXV. évfolyamának számai egybekötve. Teljes évfolyam. Korabeli egészvászon kötésben.
Starting price:
3 000 HUF
1592461
12818
312
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1969 Nemzetközi galambkiállítás katalógus. Budapest, 1969. december 12-14. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 151 p. Kiadták 2000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1622903
12819
312
0
1200
Printed Materials
Other collectibles
1969 Ezermester. XIII. évf. 1-12 számok, teljes évfolyam. Szerk.: Szücs József. Bp., 1969, Egyetemi Nyomda. Korabeli félműbőr-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1592450
12820
312
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1969 Országos galambkiállítás. Budapest, 1969. február 7-9. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 41+1 p. Kiadták 2000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment