Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 46

DN Galilei Budapest 1871 zománcozott szabadkőműves páholy jelvény (48x50mm) T:2-,3 zománchiba Hungary ND Galilei Budapest 1871 enamelled Freemasons badge (48x50mm) C:VF,F enamel error
31188.

DN "Galilei Budapest 1871" zománcozott szabadkőműves páholy jelvény (48x50mm) T:2-,3 zománchiba Hungary ND "Galilei Budapest 1871" enamelled Freemason's badge (48x50mm) C:VF,F enamel error

10 000 HUF
27,03
29,41
Csehszlovákia 1938. A Nemzetközi Statisztikai Intézet XXIV. ülése francia nyelvű fém kitűző (22x30mm) T:2 kis patina Czechoslovakia 1938. XXIVéme SESSION DE LINSTITUT INTERNAT DE STATISTIQUE PRAUGE 1938 (22x30mm) C:XF small patina
31189.

100 HUF
0,27
0,29
Csehszlovákia DN Marianske Lazne zománcozott fém jelvény (12x14mm) T:2 Czechoslovakia ND Marianske Lazne enamelled metal badge (12x14mm) C:XF
31190.

100 HUF
0,27
0,29
NDK ~1960-1970. Zománcozott hajós jelvény, hajógépész(?) T:1- GDR ~1960-1970. Enamelled ships themed badge, ships engineer C:AU
31191.

NDK ~1960-1970. Zománcozott hajós jelvény, hajógépész(?) T:1- GDR ~1960-1970. Enamelled ships themed badge, ship's engineer C:AU

2 800 HUF
7,57
8,24
Románia ~1970. Fruntas in Intrecerea Socialista aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1-,2 Romania ~1970. Fruntas in Intrecerea Socialista gilt, enamelled decoration C:AU,XF
31192.

Románia ~1970. "Fruntas in Intrecerea Socialista" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1-,2 Romania ~1970. "Fruntas in Intrecerea Socialista" gilt, enamelled decoration C:AU,XF

1 400 HUF
Szovjetunió ~1960-1970. Munka Vörös Zászló Érdemrendje zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:1-,2  Soviet Union ~1960-1970. Order of the Red Banner of Labour enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:AU,XF
31193.

Szovjetunió ~1960-1970. "Munka Vörös Zászló Érdemrendje" zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. "Order of the Red Banner of Labour" enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:AU,XF

4 600 HUF
12,43
13,53
18
3db-os Szovjet-Magyar Baráti Társaság jelvény tétel T:2,2-
31194.

3db-os "Szovjet-Magyar Baráti Társaság" jelvény tétel T:2,2-

800 HUF
4db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte 1974. Pedagógusjelöltek III. Országos Találkozója 1974, 1978. Hanság-Dunaj 1978 T:2
31195.

4db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte 1974. "Pedagógusjelöltek III. Országos Találkozója 1974", 1978. "Hanság-Dunaj 1978" T:2

100 HUF
0,27
0,29
4db-os vegyes magyar szocialista kitüntetés tétel, mindegyik saját dobozában, Kiváló Dolgozó, Kiváló Munkáért, A Haza Fegyveres Szolgálatában 15,20 év T:2
31196.

4db-os vegyes magyar szocialista kitüntetés tétel, mindegyik saját dobozában, "Kiváló Dolgozó", "Kiváló Munkáért", "A Haza Fegyveres Szolgálatában 15,20 év" T:2

1 000 HUF
5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte M.K.P. zománcozott fém gomblyukjelvény; Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata szalagsávhoz való 16mm-es kicsinyített jelvénye, ~1950-1960. Vasutasok-Hajósok Szabad Szakszervezete zománcozott fém gomblyukjelvény; ~1946. Köztársasági Érdemrend zománcozott miniatűr? T:2
31197.

5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "M.K.P." zománcozott fém gomblyukjelvény; "Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" szalagsávhoz való 16mm-es kicsinyített jelvénye, ~1950-1960. "Vasutasok-Hajósok Szabad Szakszervezete" zománcozott fém gomblyukjelvény; ~1946. "Köztársasági Érdemrend" zománcozott miniatűr? T:2

1 400 HUF
34
6db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte M.J.SZ. zománcozott fém jelvény; Szovjet-Magyar Baráti Társaság zománcozott kitűző; sárgaréz vasutas botjelvény, tulajdonos nevére gravírozva T:2
31198.

6db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "M.J.SZ." zománcozott fém jelvény; "Szovjet-Magyar Baráti Társaság" zománcozott kitűző; sárgaréz vasutas botjelvény, tulajdonos nevére gravírozva T:2

1 200 HUF
5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte M.J.SZ. zománcozott fém jelvény; ~1950-1960. Vasutasok-Hajósok Szabad Szakszervezete zománcozott fém kitűző; Szovjet-Magyar Baráti Társaság zománcouozz kitűző T:2
31199.

5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "M.J.SZ." zománcozott fém jelvény; ~1950-1960. "Vasutasok-Hajósok Szabad Szakszervezete" zománcozott fém kitűző; "Szovjet-Magyar Baráti Társaság" zománcouozz kitűző T:2

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF