Number of items: 350

Jókai Mór: Mire megvénülünk. I-II. kötet. Regény. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Tizedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kopott aranyozással.
15783.

1 000 HUF
15784.

1 000 HUF
Jókai Mór: Dekameron.+Erdély aranykora. Bp., 1910-é.n., Franklin-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, az egyik kötet gerince kissé sérült és kopott, a másik kötet kopott.
15785.

1 000 HUF
Botond István: Megosztanám veled. Sydney, 1968, Délsziget. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált emigráns kiadás!
15786.

3 000 HUF
Faludy György: Pokolbeli víg napjaim. Bp., 1989. Magyar Világ Kiadó. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé szakadt. A szerző, Faludy György (1910-2006) által aláírt.
15787.

2 200 HUF
5,95
6,47
15788.

2 000 HUF
Zerkowitz Emil: Amerikai kereskedők. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal, a tartalomjegyzéknél ceruzás aláhúzásokkal. A szerző által dedikált!
15789.

3 000 HUF
Bródy Sándor: A szerelem élettana. Studiumok. Wien,1922, Pegazus,(Wien, W. Hamburger-ny.), 187+5 p. Korabeli bordázott aranyozott gerincű félbőr-kötés, ex libris-szel. Megjelent 500 példányban. Számozatlan példány.
15790.

3 000 HUF
Dr. Dézsi Lajos: Tinódi Sebestyén. Bp.,1912, Magyar Történelmi Társulat,(Athenaeum-ny.), 229 p.+11 t. (ebből 3 kihajtható.) (Magyar Történeti Életrajzok. XXVIII. Évf., 4-5. köt.) Fekete-fehér szövegközti, egészoldalas, és kihajtható illusztrációkkal. Későbbi átkötött egészoldalas egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, belül jó állapotban.
15791.

1 800 HUF
Kassák Lajos: Egy ember élete I-II. kötet. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Kiadói félbőr-kötés, a borító kissé foltos, az első kötet kötése megerősített, az első kötet gerince sérült.
15792.

1 600 HUF
Madách Imre válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Palágyi Menyhért. Zichy Mihály képeivel. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+2+332+4 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15793.

1 000 HUF
Veres Péter: Számadás. Bp.,1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés. Első kiadás.
15794.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF